Wpis z mikrobloga

Nie wiem gdzie szukać informacji na ten temat, mam nadzieję, że pomożecie. Jestem newbie, dopiero co kupiłem rolki. Mam krzywe, beczkowate nogi. Gdy stoję wyprostowany i złączę stopy to odległość pomiędzy kolanami to około 8 cm. Gdy założę rolki i stoję w rozkroku na wygodną, naturalną szerokość to rolki schodzą mi się do wewnątrz (stoję lekko bardziej na zewnętrznych krawędziach kółek). Jeśli bardziej rozszerzę nogi to tworzy mi się kąt 90 stopni z podłożem. Nie chcę pogłębić sobie skrzywienia nóg, co mogę zrobić? Szukać innych rolek?
#rolki
  • 5
@hologram: Po pierwsze - takie rolki same w sobie potrafią się giąć, nawet u osób z prawidłową budową przeszczepów. Winą jest zubożony i za mało sztywny cuff, który nie wystarczająco stabilizuje kostkę. Pic rel.

Po drugie - gdybyś miał lepsze rolki, to nie dość że miałbyś sztywniejszy cuff, to dodatkowo niektóre modele oferują mocowanie szyny w systemie X-slot. Umożliwia on pełną swobodę jeśli chodzi o ustawienie szyny w każdym kierunku. Można
Pobierz Turbator - @hologram: Po pierwsze - takie rolki same w sobie potrafią się giąć, nawet...
źródło: comment_Me95ZaENlJDUUurGq5jAk9RFSEUe7xi6.jpg
@hologram: przejdz sie do jakiegos sklepu gdzie maja rolki z twardym butem i przymierz, od razu bedziesz mial lepiej ustawione stopy, czasem nawet w decathlonie maja Powerslide Imperial. Poza tym dobrze zawiaz i zapnij but bo to ma duze znaczenie.