Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób grający w Pokemon Red Blue Yellow Fire... itd. nie ważne. Jak wy to robiliście, bo ja grając w to (oczywiście na emulatorze) zawsze grałem jednym pokemonem (czyli tym wybranym na początku) i robiłem z niego koksa a resztą praktycznie w ogóle nic nie grałem, co później jest nieco kłopotliwe bo ciężko jest grać tylko z jednym pokiem mającym jakąś realną siłę. Więc pytanie moje brzmi: jak u was to wyglądało i jak wy sobie z tym radziliście?
#pokemongo #pokemon #pokemonred
  • 9
@keisut: moj w miare standardowy zestaw, to char/typl ognisty na start, pidgeot, nidoking, golem/machamp, alakazam/gengar, kingler. wiadomo, zdarzaly sie inne, ale jakbym mial wybrac najczesciej lapane i szkolone, to taki zestawik. no i wszystkie na rownym poziomie, szkolone w takim samym tempie. aaaaaaaa, i jeszcze w ostatnich latach obowiazkowo dragonite
@keisut: ja około 2 tygodnie temu skończyłem pokeomn RED i przy końcowej potyczce miałem Gravelera , Hypno , Venosaura , Pikachu i Huntera . Dobrze jest mieć 3,4 na wysokich levelach czyli ponad 50 żeby potem się nie męczyć z przeciwnikami :) Czasem podczas walk sytuacja wymaga zmiany pokemona więc dobrze mieć kilka silnych :)
Ja po prostu łapałem Abrę, levelowałem do Psybeam i później maxowałem, miałem tylko Chansey jako blokera w ciężkich sytuacjach no i jakiś chłystków z cut/fly/itp
@keisut: Kiedyś doprowadzałem każdego nowo złapanego do ostatniej ewolucji, teraz grając ponownie w Sapphire kolekcjonuję już główną drużynę (na chwilę obecną Mudkip i Ralts, reszta w boxach).

Generalnie jak chcesz mocną drużynę to sporo czasu musisz spędzić na grindowaniu dzikich Pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)