Wpis z mikrobloga

Tydzień nie ma człowieka aktywnie na wykopie, nie trzyma fasonu na nocnej i nie stara się pomagać ludziom w tagach, gdzie ma jakieś pojęcie. Wchodzi sobie na mirko w trakcie nocnej zmiany, standardowo start 1:00:00, #!$%@?ć tagi, na nocnej jest mało osób więc każdy zdąży przejrzeć co inny napisał.

ALE NIEEEE

HURR DURR Straszne, nocna robi syf, nie taguje co by czarnolistować, jajebe.png co tu się odjebuje. Łoo #!$%@?, znowu @WujaAndzej napisał coś, co wleciało jak #!$%@? w gorące a MOJE DOKONANIA W POKEMON GO LEDWO 3 PLUSZY, ATENCJA SIĘ NIE ZGADZA, TRZA DOJECHAĆ WUJAANDRZEJ I @MISTERIUS (#!$%@? wi za co) TYLKO DZIENNA, WARTOŚCIOWY KONTENT. Co z tego, że w #!$%@? tagów na czarnolisto bo ścierwa nie da się czytać. NOCNA ZŁA I PODŁA. KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI, #!$%@? LIZODUPÓW.
Może nie kładźmy się spać, poczekajmy aż się stuleje zlecoo i potagujemy nocną xDDDDD iks de iks de!!!!!11111ONEoneJeden

Jako stały bywalec nocnej liczyłem jednak, że będzie zachowana klasa. Nie pierwsze i nie ostatnie bóldupienie na wykopie, nie pierwsza afera. Jakoś to było, jednodniowa spina, dyskusje na 200 komentarzy a na koniec 10 minutowy filmik z najlepszymi komentarzami o sprzedaży opla, miejsca na reklamę czy rzucanie hasłem reklamowym Solgazu

TAKI #!$%@?

WOJNA TO WOJNA. STULEJARZE? NO TO MACIE, DAMY WAM TO CO DZIENNA CODZIENNIE SERWUJE. #tupowinienbyćspamtagamialemisięniechcewołaćinnychdotegooswiadczeniazdupy

#!$%@?, jako głos rozsądku wyzywam wszystkich aktywnych bojowników do wyjęcia kija z dupy (bo nie ma się o co spinać) i do zaprzestania swoich niecnych czynów. Sprawa nocnej była, jest i będzie jasna, 5h na każde 24h, bez tagów. Nie jest to złe, jak komuś to przeszkadza to proponuje zapoznać się z zakładką "Czarna Lista". Jeżeli już to zrobicie, to przestańcie się chwalić kogo tam umieściliście, bo wygląda to jak próba lizania się po #!$%@? (swoim lub kolegi). Chyba, że nawet na twarzoksiążce kilkacie lubie to przy własnych wypocinach

Peace, I'm out
  • 4