Wpis z mikrobloga

@Arveit: @Rabusek: nie wiem jaki jest algorytm botów, ale gra sama w sobie powinna mieć zabezpieczenia przed oszustwem, np. postać nie może przemieszczać się szybciej niż x km/h bo to byłoby niewykonalne. Nie może też skakać z kontynentu na kontynent itp. Gra sama powinna wysyłać ostrzeżenia, może to jest w jakiś sposób zaimplementowane, ale nic z tym nie robią tylko zbierają statystyki?
@JezelyPanPozwoly Ingress istnieje 3 lata i problem spoofingu istnieje tyle samo, nie dziwne, ze w Poksach tez tego nie rozwiazali. Jest algorytm liczenia ortodromy, wyznaczanie odcinka na sferze, moglaby byc blokada ze jesli odleglosc miedzy kolejnymi lokalizacjami przekracza iles tam metrów, to blokada.
@2plus2to5: ten typ jedzie na bocie jak glupi, jeszcze sie podnieca na lubelskiej grupie FB co on to nie ma. Cale centrum #!$%@? jego snorlaxami 2,5k CP. Ostatnio kolo polnocy odbijalismy gym na UP ze znajomymi i jakie bylo zdziwienie jak zabraklo trzeciego slota dla nas, bo sie lukiboss #!$%@? na fakegpsie :)
Takze: lukibossss, slesiuk, GirlofteamValor to lubelskie #!$%@? o ktorych wiem.
@2plus2to5: juz zglaszane nie raz, wydaje mi sie ze wkoncu zrobia jedna wielka czystke i tyle z tego bedzie. Toż to tak latwo sprawdzic kto na skrypcie jedzie, a kto nie... Az sie odechciewa grac przez takich ludzi. Wrzuci taki debil snorlaxa, malo kto ma podjazd do tak wysokiego CP i stoi pare dni nie ruszony GYM.
@Rabusek nawet nie trzeba ich zgłaszać do Niantic. Wystarczy lista wrzucania na mirko pod jakimś tagiem żeby każdy mógł sobie sprawdzić kto jest #!$%@?ą.