Wpis z mikrobloga

takie pytanko...przed śdm ostrzegali ludzie, że może braknąć jedzenia i towaru w sklepie..
jak to wygląda?
jutro wracam do Krakowa i zastanawiam sie, czy kupować sobie tutaj, gdzie jeszcze jestem, czy może jednak nie trzeba robic zapasów?
szczegolnie bylabym wdzieczna za opinie osob mieszkajacych w regionie UP/ms agh/czarnowkiejska (czyli sklepy - lewiatan, biedronka na piastowskiej, Carrefour itd) :)

#sdm #krakow #agh #msagh
  • 32
@agaja: Opinia z regionu Bronowic: sklepikarze #!$%@? bo handel zdechł, w sklepach pustki. Pustki w sensie braku klientów a nie towaru. Wbijaj spokojnie. Żarcia na półkach od #!$%@? :)

Tfu. Pomyłka. Zapomniałem że wbiłem do brata na Azory :) Ale w sumie to blisko i po sąsiedzku :)
@agaja: Obciążenie sklepów jest strasznie niesymetryczne. Galeria Krakowska przeżywa oblężenia. Natomiast tuż obok w Galerii Kazimierz tylko nieznacznie zwiększył się ruch. Nieco dalej w Bonarce jest zdecydowanie mniej ludzi.
@agaja: No mnie też postraszyli więc lodówka na tydzień zaopatrzona :) A lubię zjeść. Sporo sklepów zamknięto na śdm, tak samo widziałem niektóre knajpy jak np chińczyk na azorach też ma wolne. Ale inne normalnie. Oczywiście okolice Błoń, Rynek i Dworzec - Armagedon. Chociaż np. we wtorek byłem w sklepie spożywczym obok Księgarni Naukowej na Podwalu. W środku była tylko obsługa a dookoła wszędzie prawdziwe tłumy ludzi.
@1Jurko: no wlasnie ja mieszkam niedaleko miasteczka agh, wiec teren dosc ryzykowny pod tym wzgledem wlasnie.
Niby biedronka blisko, lewiatan, carrefoury dwa, do tego kilka pomniejszych sklepikow niedaleko...chleb sie upiecze, ale zeby cosik do niego kupic jeszcze :P
Ale mysle, ze z glodu nie padniemy jakby sie okazalo, ze faktycznie jutro bedzie jakies oblezenie :P
@agaja: To jak tam będzie źle to idź w stronę ul. Bronowickiej, Królewskiej. Też masz sklepy ale mniej oblężone. Zawsze zostaje ci GBronowice, Lidl itp w tej części miasta. Oczywiście uj wie jak będzie dalej, ile luda przyjedzie jutro. Max ma być chyba w sobotę w trakcie imprezy w Brzegach bo jutro zdaje się dalej Błonia.
@1Jurko: uhu, jutro ma byc Droga Krzyzowa jeszcze.
No nic, najpierw musze sie do Krk dostac i potem dopiero zwiedzac sklepy.
Pozyjemy, zobaczymy ()
że może braknąć jedzenia i towaru w sklepie..


@agaja: XXXXDDDDD serio? Tym bardziej ze w tych pakietach pielgrzyma mieli bony na zarcie w restauracjach. Na woodstocku na ponad 0,5 mln ludzi był jeden polowy Lidl i dawał radę.
@agaja: Jak wracasz? Auto? Pociąg? Jak to pierwsze to uważnie słuchaj radia po drodze. Dziś była niespodzianka bo Franek pojechał do Częstochowy autem więc cała droga dojazdowa została zamknięta :)