Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje inna choroba objawiająca się szerokimi biodrami u faceta oprócz Zespołu Klinefeltera? Jestem już po okresie dojrzewania i wyglądam jak gówno. Góra drobna, za to szerokie biodra i masywne uda. Nie wiem czy to jakaś choroba czy może jedynie #!$%@? geny. Zespół Klinefeltera mi nie pasuje, bo jestem niski, nie mam ginekomastii ani tępoty umysłowej. Za #!$%@? genami przemawia to, że mój ojciec i brat również mają szerokie dupska (chociaż oni to endomorficy i nie widać tego tak jak u mnie).
#zdrowie #medycyna #przegryw
Na picrelu to nie ja, ale figura klepsydry podobna do mojej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Czy istnieje inna choroba objawiają...

źródło: comment_ITf2rJe5FnpBlH1iHOAl4EYTm8GXafqV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli wyglądasz jak gosciu na focie to przepis jest prosty-#!$%@? na siłownię, zrzucić ten tłuszcz i rozbudować bary. Otyłość nie zawsze musi być brzuszna-niektorym tluszcz odklada się bardziej na nogach i dupie. Dołóż do tego brak aktywnosci fizycznej, i masz sylwekte skinny fata ze zdjecia, z małymi barkami i wąską klatką.
  • Odpowiedz
GłuchyZwyrodnialec: mi tez idzie w biodra jak sie zapuszcze. ale jak przycisne z dieta to znika. u mnie nie ma takiej dysproporcji z tego wzgledu ze robilem kiedys plan armstronga na drążek i mi sie spore motyle wyrobily wiec mam rownie szeroko rozstawione barki. moze sprobuj popracowac nad górą.

ps. nie jestem ekspertem, moge sie mylic. obecnie nie cwicze juz 1.5 roku ale i tak motyle zostaly xD

To jest anonimowy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz ile mi zajęło znalezienie mojej choroby? 20 lat. 20 lat poszukiwań, a lekiem okazały się babskie pompki, potem zwykłe, potem hantelki i w zawrotnym tempie klata przestała być wklęsła. Jesteś młody, więc pomyślisz że to długo trwało. Ale pierwsze pompki po paru tygodniach, pierwsze podciągnięcie po pół roku - dla mnie to była chwila - i dla ciebie też będzie. Nikt nie mówi byś pakował na siłce. Ale jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to typowa kobieca sylwetka. Wynika z tego, że oprócz żeńskich hormonów produkowanych normalnie u mężczyzny masz jeszcze żeńskie hormony produkowane przez jajniki. Dużo częściej powodem jest nadprodukcja żeńskich hormonów przez normalne u mężczyzn gruczoły, ale u Ciebie obstawiam hermafrodytyzm. I tu pytanie - czy hermafrodyta może sam siebie zapłodnić?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fachowo nazywa się to sylwetką skinny fat - mimo że w ubraniach wyglądasz na szczupłego, to masz odłożoną sporą warstwę tłuszczu (co wywołuje wrażenie szerokich, "kobiecych" bioder), a małą masę mięśniową (co przekłada się na wąskie barki). Jedyną terapią jest siłownia i dobra dieta, powodzenia.

  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: szanse, by drogą przypadku powstał osobnik, który posiada równocześnie funkcjonujące jajniki, jajowody, macicę, pochwę, waginę, jądra, najądrza, nasieniowody, pęcherzyki nasienne, prostatę i penisa, i u którego występują równocześnie na tyle odpowiednie poziomy hormonów, by móc doprowadzić do produkcji i wydzielania zarówno jajeczek jak i plemników, jest tak mała, że o ja #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: znowu poziomy hormonów, wątpię byś znalazł chociaż jednego takiego osobnika w trakcie historii który by miał funkcjonujące i jajniki, i jądra, które produkowałyby gamety zdatne do zapłodnienia. teoretycznie, gdyby oba organy były morfologicznie poprawnie rozwinięte oraz w stanie produkować gamety, przy suplementacji/supresji hormonalnej, pobieraniu jajeczek/plemników w osobnych okresach (chociażby testosteron - poziom minimalny u mężczyzn 230ng/dL, poziom maksymalny u kobiet 85ng/dL - jak widać w tym samym czasie po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: starasz się usprawiedliwić chorobą, bądź genami, a prawda jest taka, że po prostu #!$%@? się i nie żałujesz sobie jedzenia. Normalna sylwetka zapuszczonego faceta.
Sam nie jestem jakimś koksem, ale spal tłuszcz, zrób masę mięśniową i będziesz wyglądać jak młody bóg.
  • Odpowiedz