Wpis z mikrobloga

#dziecinstwo

Gdy miałam pięć lat mama zabrała mnie do toalety dla niepełnosprawnych, bo w damskiej była za duża kolejka. Po wyjściu z toalety zaczęłam udawać upośledzoną: ciągnąć jedną nogę po podłodze, garbić się, a kiedy matka zapytała kulturalnie, co tu się odjanuszotraczowało - odpowiedziałam jej UGGHBLABLUUUG xD

Dopiero w samochodzie przyznałam się rodzicielce, że nie chciałam, żeby zamknęli ją w więzieniu za używanie toalety dla niepełnosprawnych bez powodu.


#truestory
  • 15
@MoniqueU: ahahahahha brawo xD ja ponoć kiedyś w sklepie wzięłam jogurt z półki i smutnym głosem zapytałam czy mogę, mama powiedziała, że tak. wtedy jeszcze smutniejszym zapytałam czy dla Kubusia też mogę (dla brata). Mama do dzisiaj mówi, że mi tego nie wybaczy bo tyle ile wstydu się najadła wtedy przeze mnie to nigdy później, bo wszystkie baby w sklepie obczajały ostro, że ooooo dziecko musi się prosić o jogurt xD
@MoniqueU
Nie. Nie mialas 5 lat. Bylas za mala aby wiedziec ze niepelnosprawni to tez osoby co robia UGGHBLABUUUUUG xD
1. Albo bylas uswiadomiona przez rodzicow np. "Zobacz Monia niepelnosprawny choc podejdziemy zobaczymy co powie"
2. Albo tata robil glupie zarty z UGHHLEUUUUG w tle i twoja mama powiedziala "robisz z siebie niepelnosprawnego przy dziecku?"
3. Albo mialas wiecej niz 5 lat.
Opcja nr 1 najbardziej mnie przekonuje.
@MoniqueU ale mi przypomniałaś sytuację, przez która mój spłodziciel miał problemy przez następne parę miesięcy..
Wiek około 9lat, wizyta u psychologa


i jednocześnie badanie czy nie posiadam dysleksji itp.
Pada pytanie o to czy jem śniadanie (całkowicie oderwane od całego biegu rozmowy) a ja zdolnie mówię "nie"
A dlaczego ?
"a bo tacie się nie chce, mi się nie chce, to jemy dopiero obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
@MoniqueU słabo xD
Ja kiedyś po cichu w nocy wypiłem 6 actimeli (czasy kiedy ledwo co weszły na rynek) i później obudziłem wszystkich w domu bo myślałem że umrę z powodu przedawkowania. Krzyczałem o drugiej #!$%@? rano żeby dzwonili po karetkę bo wziąłem za dużą dawkę actimela.
Wiadomo reklamowali że to prawie taki lek, elkasejidefensis xD