Wpis z mikrobloga

Note 3 Pro to syf. Co chwila jakiś umiera. Lepiej Mi4s. Praktycznie nie ma napraw z tym modelem.


Co pada?

Różne. Płyta główna pada, pada moduł USB (trzeba wymienić), teraz miałem takie coś ze od stukania w obudowę się wyłączal. Aż w końcu nie dała się ładować. Reszta to te sensory, LCD...

Xiaomi robi taki shit teraz że szkoda gadać. MI5 tak samo.


[...] Jeśli Note to raczej... Note 2. Wiem, że stary ale ten się nie psuje i wcale nie gorszy od Note 3 (poza czytnikiem palców jak kogoś ten argument przekonuje). Także aktualnie zostaje albo MI4c albo MI5 (ewentualnie MINote Pro).


Acid z miuipolska.pl ##

#xiaomi #redminote3pro #android
  • 37
teraz miałem takie coś ze od stukania w obudowę się wyłączal


@kAdi: to prawda akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z drugiej strony ilu mirków ma Note 3 PRO a ilu Mi4 - poprostu tych telefonów jest więcej więc więcej do naprawy
Ale z drugiej strony ilu mirków ma Note 3 PRO a ilu Mi4 - poprostu tych telefonów jest więcej więc więcej do naprawy


@Andczej: to też fakt, poważnie z tą obudową? xDDD
jakby mi4c obsługiwał SD to chyba byłby idealny dla mnie, nawet wersja 2/16 ;)
to też fakt, poważnie z tą obudową? xDDD


@kAdi: To nie mój ale jeden mirek zgłosił się do mnie z takim problemem.
I właśnie, pewnie wszyscy widzą ile ostatnio pomagam przy zakupach telefonów z IBG i nie tylko. Aktualnie z tych co ze mna zamawiali to słyszałem o 2 zepsutych Redmi Note 3 PRO i jednym Redmi 3 i jednym Mi5.
@Andczej: to faktycznie coś sporo, jakieś wadliwe partie ostatnio albo po prostu zjechali z jakością.


@matiwoj11: nie straszę :p pozostaje mi życzyć bezproblemowego użytkowania ;)
@Andczej: @matiwoj11: wiadomo, od przybytku głowa nie boli, ale obecnie korzystam z moto g 2013 (1gb/8gb bez obsługi SD) i mam teraz jakies 250-300 mb wolnego ramu, no i brak wolnego romu :( w gry praktycznie nie gram; może jedyna "wieksza" ktora bym zainstalowal to hearthstone;)
no i po przeczytaniu tych postów Acida co zacytowałem, mi4c zaczelo byc powazniej brane pod uwage ;) jednak wersja 3/32 jest sporo droższa od