Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #krakow
Elo, wynajmuję mieszkanie w Krakowie od dość dawna, zawsze jako lokatorów miałem studentów i osoby po studiach. Aktualnie poszukuję nowych. Zgłosiła się rodzina, tzn gość z dziećmi. Typ aktualnie się rozwodzi. Pytanie. Warto wynająć takim osobom? Wolałbym studentów, no ale okres wakacyjny to nie ma chętnych. Mieliście jakieś problemy z takimi lokatorami?
  • 11
@elomakrelo @Papasanbaba ja wynajmowalam z dzieckiem i nic nikomu nie urwałam. Jeszcze okna i podłogę przed przeprowadzka umylam. A w miedzy czasie wymieniłam prysznic, poprawiłam gniazdka, wyszorowalam wszystko i powymienialam elementy nienaturalnie odstające, wygięte, wyrwane lub połamane. Całość atrakcji po studentce która wcześniej wynajmowala mieszkanie. Tak więc nie chodzi o to jaki ktoś ma status rodzinny czy zawodowy tylko jakim człowiekiem jest.
@AgaTakMowi: Dom dziewczyny był po remoncie, skromnie ale sam bym tam mógł mieszkać. Niestety #!$%@? je praktycznie i bez kolejnego remontu ni hu hu, z tego co pytałem to dziewczyna ma w piździe i póki co nikomu nie wynajmuje i stoi pusty, choć w miarę ogarnięty po tych lokatorach. Będziemy tam jechać niedługo bo to nadmorska miejscowość to zobaczę co i jak, chcieli byśmy tam teraz sami mieszkać + wynająć jakiś