Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Przyznaję, że nie rozpoznałem w tym Bukowskiego. Ten wyrwany z kontekstu fragment trącił mi jakąś tanią Grocholą albo czymś w tym stylu. Fragment jest moim zdaniem bardzo kiepsko napisany (czy też może bardzo kiepsko przetłumaczony) i stąd taka, a nie inna, moja reakcja.
@DywanTv: Źle mnie zrozumiałeś. Nie wiem czy jest źle napisany czy źle przetłumaczony (wydaje mi się, że jasno to napisałem), po prostu efekt jest jaki jest i dla mnie fragment jest zwyczajnie kiepski. Czy to kwestia autora czy tłumacza - tego nie wiem.
A pokory przed Bukowskim nie nabrałem bo nigdy żadnej jego książki nie czytałem. Zdziwiłem się jedynie, że wklejony przez Ciebie fragment pochodzi z książki jakiegoś prawdziwego pisarza, bo
@DywanTv: Ja zacząłem, nie pamiętam nawet co to było, ale po 50 stronach dałem spokój. Nie da się przez to przejść. Nie wiem nawet co mnie podkusiło żeby spróbować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aktualnie "Cmentarz w Pradze" Eco, trochę dziwna książka ale warta zapoznania się. Następna w kolejce jest "Peanatema" Stephensona:]

aczytalna


@ChocolateThunder: A co to za potwór? ( ͡° ͜ʖ ͡°)