Wpis z mikrobloga

Rozkminiam sobie czy warto ładować się to mizoginistyczne bagno zwane #theredpill i tak mnie naszło, że boje się dowiedzieć o sobie pewnych rzeczy. I tego jak z mną postępowano - albo w jaki sposób ja postępowałem z innymi i z jakich przyczyn.

mimo to wydaje mi się że czerwona pigułka to całkiem niezły framework dla facetów w wieku 20-30 lat, nawet jeśli przyjąć że to półprawda naciągana przez stulejarzy. racjonalizowanie sobie masturbowania się w samotności jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie taką jak jedna #!$%@? laska #gownowpis #rozkminy
  • 10
@KeineLust: TheRedPill to lipa. Psychologia ewolucyjna gorzej tumaczy pewne zjawiska niż psychologia społeczna. Mnóstwo nadinterpretacji. Do tego kultywowanie czarnej triady czy tetrady - gówna od którego lepiej się trzymać w całym życiu z daleka. Dużo grania na męskich lękach. Generalnie poczytać dla inspiracji - być może. Stosować to gówno - odradzam !
@phogel:Ze związkami jest tak, że swój spotka swego. Przyciągają się. Narcyz, sadysta, manipulant, borderline - kiedyś się bałem, że na taką trafię. Ale teraz jestem spokojny - ich łatwo wyczuć. Piszesz (theredpill), że działa? A na kogo? Na empatyczne, niezaburzone osoby shit z theredpill nie działa. Przeciwnie, odstrasza. Pytasz dlaczego unikać czarnej triady?

Narcissism is characterized by grandiosity, pride, egotism, and a lack of empathy.
Machiavellianism is characterized by manipulation and