Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: To był mój trzeci wyścig w ACLeague i jak dotąd najlepszy (oczywiście nie pod względem wyniku ale całego przebiegu). Przed wyścigiem musiałem zresetować ustawienia kierownicy, bo coś się rozstroiło i na treningach i kwalifikacjach samochód w ogóle mi się nie kleił. Zrobiłem kilka kółek w quali i zjechałem do boxów aby nie psuć innym przejazdów. I dlaczego tu jest tak ciemno (apka trochę pomogła, ale niewiele)?

Pierwsza połowa wyścigu była
I dlaczego tu jest tak ciemno (apka trochę pomogła, ale niewiele)?


@Plupi: Tak powinno to wyglądać, nie jest ciemno wg mnie. Pobierz sobie może to:
http://www.racedepartment.com/downloads/natural-graphics-mod.4551/

Proponuję nauczyć się malowań i zerkać na pTracker (niebieski nick przed tobą a czerwony za tobą), ja tez jeżdżę bez nicków ale dzięki temu mniej więcej wiem kto jest kto :). #protip
RealAKP - > I dlaczego tu jest tak ciemno (apka trochę pomogła, ale niewiele)?

@Pl...

źródło: comment_RimBaHUz5RknLv7TBoyotKVW1O6Arn7d.jpg

Pobierz
@RealAKP: nie no, wiem, że tak powinno wyglądać, nie mam zamiaru na siłę tego zmieniać. Po prostu było naprawdę ciemno i ciemne samochody były ledwo widoczne w lusterkach albo wcale... ;)
Tak się zastanawiałem co te kolory symbolizują - dzięki!
Po prostu było naprawdę ciemno


@Plupi: Znam ten uczuć. Jechałem w pełnej ciemnicy w Donington, na szczęście w tym wyścigu @tenbatonik poratował protipem i ustawiłem sobie #!$%@? filtry i wyglądało zacnie (ʘʘ)
@MattAwe: Niezadziałał mi pitconfig (zapomniałem odmówić paciorka do matki boskiej pitconfigowskiej), przez to spędziłem w pitboxie kilka sekund dłużej i zalałem bak do pełna (chyba 50 litrów). Cysterną jedzie się słabo, więc niedługo potem złapałem karę przejazdu i po tym wszystkim to już mi się w ogóle nie chciało jechać, więc przepuszczałem szybszych, żeby ich nie spowalniać. Aha, jeszcze na nawrocie @molibdenowypszemek we mnie wjechał jak go wyniosło z pitboxów (będzie