Wpis z mikrobloga

Jakie cechy powinna mieć według was prawdziwa kobieta? No ja mam takich kilka.

-oddanie; wbrew przekonaniu feministek nie jest to słabość. Oddanie jest najpiękniejszą rzeczą, jaką kobieta może dać mężczyźnie. Według mnie to bardzo naturalne i potrzebne w związkach. Nie chodzi tylko i wyłącznie o seks, ale także o codzienne życie. Podejmowanie decyzji, to dla faceta przyjemność, a kobiecie pozwala poczuć się wyjątkową.

-wysoka kultura osobista; tylko prawdziwa dama zrobi wrażenie na mężczyźnie o wysokim statusie.

-nieprzesadna rozwiązłość- Według mnie facetowi o wysokim poczuciu własnej wartości nie wypada sypiać z przypadkowymi kobietami. Tak samo kobieta według mnie nie powinna oddawać się byle komu. Oczywiście nie chodzi tu o liczbę partnerów i dziewictwo. Jeśli kobieta miała 10 partnerów i wszystkich kochała lub ufała im, to nie ma w tym nic złego. Gorzej jeśli robiła, to z przypadkowymi facetami po wizycie w jakimś klubie.

Nie, kobieta nie musi umieć gotować i sprzątać. Nie, nie musi być dziewicą (btw. nie wiem dlaczego tylu mężczyzn na tym portalu, aż tak zwraca na to uwagę). Prawdziwa kobieta być oddana swojemu mężczyźnie i kulturalna. Reszta, to miłe dodatki.

Ja już taką znalazłem, a wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drogie panie, co o tym myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #seks #niebeiskiepaski #rozkminy #oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
@riccae: A moja?
Oddana !
Umie sprzątać !
Uczę ją gotować (choć już dosyć dużo umie) !
Ma świetne poczucie humoru, to dla mnie bardzo ważne, bo ja żartuję większość czasu :D
Dziewica ! [ hłeh to znaczy była ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a co za tym udzie...]
Całkiem dobra w sprawach dorosłych!
Idealna matka, bardzo opiekuńcza.
Nie roztrwania na głupoty! (hajsu)
Wprowadzam ją w świat
  • Odpowiedz
Akurat te cechy, które wymieniłeś powinny dotyczyć nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Każdy chciałby mieć partnera lojalnego, wiernego, kulturalnego. Ot, wartości poszukiwane przez każdego, niezależnie od płci.
  • Odpowiedz