Wpis z mikrobloga

Wchodzac na strych zrobiłem błąd,ale obiecałem wczoraj , że ponownie dzisiaj tam wejde o 3:00 i dokończe to raz na zawsze
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: wczoraj drugi raz w życiu widziałem ducha. Nie był to poltergaist, zwykla błąkająca sie dusza. Miałem już styczność z duchami od dziecka, myślałem, że się to skończyło i była to jedynie wyobraźnia ponieważ nie jestem wierzącym,ale wczoraj na strychu zemdlałem.Kroki nie dawały mi spokoju, myślałem, że to jakieś zwierze. Po wejściu na górę, światlo zgasło w całym domu,a naokoło mnie zewsząd był słyszalny szept osoby ,ktora się modli i
  • Odpowiedz
@szakal555: pewnie to duch kolegi, który zmarł na raka ślinianek od wapowania. Ekstremalnie rzadko spotykany, bo nikomu się to jeszcze nie zdarzyło ale Mirko już o nim wie.
  • Odpowiedz
@Waspin: zaden z moich kolegow nie zmarl na raka ślinianek. Tylko 2 dostało raka, ale obydwaj żyją, są tylko pod chemią.Tą wersję wy stworzyliście tylko kij wie po co, pewnie z powodu bólu dupy
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: wpierw opisze moja historie tutaj na mirko dla niedowiarkow, z czasem moze zamowie sprzet do nagrywania dzwiekow duchow + specjalne kamery ale są to wysokie koszta i nie wiem czy w pewien sposob to nie prowokuje dusz. Nie chce miec doczynienia z poltergaistem,a ksiadz czy inna osoba to juz ostatnia opcja.
  • Odpowiedz
@bartan1002: i tak malo kto wierzy w duchy i malo kto wie, że po śmierci każde cialo wazy 26gramow mniej.Czemu? nikt nie wie, wiekszosc sądzi, że tyle waży ludzka dusza jeśli istnieje
  • Odpowiedz
@MightLight: przyznales sie juz rodzicom, ze wolisz chlopcow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo twoj marny trolling gimbie jest słaby i żenujący.Widać, że masz jakieś problemy albo w domu albo sam ze sobą
  • Odpowiedz