Wpis z mikrobloga

#telefony #play

Siema, przeniosłem numer z plusa do playa. Chcąc wlaczyc pakiet danych pokazał mi sie komunikat "połączenie transmisji danych zostało utracone ponieważ opuszczono sieć macierzystą". Nastepnie, gdy wlacze roaming danych, komunikat znika i pakiet dziala normalnie. Pytanie, czy nie sa naliczane dodatkowe oplaty majac wlaczony roaming?
  • 8
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Wyszukuje i wyszukuje, moze pozniej mi zadziala. A wiesz moze, bo dzisiaj w salonie podpisalem umowe. Typ powiedzial, ze wszystko bedzie dzialalo jakos pod wieczor. A juz po 2 h moglem dzwonic i internet wlasnie po wlaczeniu roamingu dzialal. Czyli juz wszystko dziala? Czy mam czekac na jakiegos sms?
  • Odpowiedz
@Barttson Nie użwam od jakiegoś czasu play, ale tam zawsze było tak, że aktywacja pełnej oferty proporcjonalnie do końca okresu rozliczeniowego następowała po północy. To co wcześniej nabiłeś do północy liczy się extra do rachunku.

Wejdź na https://24.play.pl/Play24/Welcome i sprawdź czy ci nie nabija nic opłat.
Choć nie wiem jak to wygląda przy obecnych no limit, ja miałem przygodę za czasów formuły s,m,l
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Saldo rowniez sie nie zwieksza. Bez zadnego powiadomienia poprostu jest akywne? Hmm, zobacze za kilka dni rozliczenie. Wiec jak mi #!$%@? kasy za duzo to bede wiedzial ze zle zrobilem xD
  • Odpowiedz