Wpis z mikrobloga

Pewnie to pytanie się co jakiś czas powtarza ale nie szukając w tagach na nie nie trafiłem. W którym banku w Barnsley założę najszybciej konto? Byłem w Lloyds ale powiedzieli mi żeby zrobił online bo szybciej, lepiej itp. Dopiero teraz jak próbowałem to zrobić zobaczyłem, że nie mogę bo nie mieszkam wystarczająco długo, nie mam pracy itd. W związku z tym, ktory bank załatwi mi to najszybciej w ich placówce na ID i proof of address?
#uk #barnsley #emigracja #pytanie
  • 13
@LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY: Nie daj się zbywać, oni oszukują, że online lepiej. Online jest cash account zamiast normalnego, a do banku i tak trzeba chodzić. Ciśnij, że chcesz się umówić na spotkanie i że masz wymagane wszystkie dokumenty. Oczywiście mówię o Lloyds. Ja się miesiąc bujałem z takim zakładaniem online a i tak się nie udało.
@LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY: Wszystko zależy od szczęścia. Wykładaj im od razu kawę na ławę, że dopiero przyjechałeś, chcesz iść do pracy, w pracy wymagają konta w banku, ale wszyscy odsyłają się z kwitkiem. List z NINu miej ze sobą i 2 dowody tożsamości. Jak będziesz miałfarta to jakaś duszyczka się ulituje. Mi otworzyli 2 lata temu w barclays, ale trochę się pozmieniało od tego czasu.
@Paprota: Tak bym obstawiał. Generalnie zdarza się, że jedni dostają kartę paypass od ręki, a innym po 2 latach odmawiają przy braniu telefonu z abonamentem 10 funtów. Loteria z tą bankowością.
@kwiatosz Ja byłam przekonana, że wysłali mi kartę z paypass ale dopiero ostatnio babeczka w sklepie mnie uświadomiła, że nie mam takiej opcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY Wszystkie prawdziwe ale mój niebieski, który aplikował po mnie podał te same informacje jak datę przyjazdu czy oszczędności, a i tak zapronowano mu konto basic, odrzucił, poczekał 3 dni aż "wymażą" jego dane, spróbował znowu i dostał classic. Jak chcesz to próbuj :)