Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Twoje obawy są bezzasadne.

Niezależnie od czasu od premiery będzie sytuacja, w której maksymalnie 12 pokemonów atakuje gym broniony przez 6 pokemonów. Jak już ktoś wystawi do obrony tego pokemona z 2k CP to na pewno nie będzie to jego najsilniejszy pokemon.

Ludzie, napiszę to, bo nie ogarniacie. W gymach zostawiacie średniaki, a koksy trzymacie do dupy i do atakowania gymów.
@Rabusek: W ingressie jest podobnie, bo wystarczy, że portal obstawi 8 osób na 8 lvlu, wrzucą najlepsze tarcze i praktycznie nikt go sam nie przejmie (chyba, że Jarvisem/Adą, co zwykle jest nieopłacalne), ale problemu z tego większego nie ma. Mam nadzieję, że Niantic tutaj też o to zadbało (ewentualnie zadba w przyszłości, bo i tak masy rzeczy w tej grze brakuje)
@Rabusek: no tak będzie, mi kiedy mniej czasu poświęcam na grę robi się już problem, bo widzę że lvl wkoło mnie ostro lecą w górę, do tego niebieskich jak psów, już po czterech w gymie siedzą, co przy tym poronionym systemie walki sprawia że przejęcie 4 najbliższych gymów jest zadaniem na dość dużą ilość czasu