Wpis z mikrobloga

@strean: Jaeger - wieloparadygmatowy (acz ukierunkowany funkcyjnie) język programowania (jeden z wielu w całej rodzinie: Jaeger, Gojira, Kaiju) oparty o tworzoną przeze mnie platformę uruchomieniową #intuicio. Powstał jako crossplatformowe zastępstwo basha (do budowania projektów w Ptakopysku), ale znalazłem go użytecznego także do pisania skryptów gier - dodatkowo, dzięki temu, że cała platforma oparta jest na wspólnym, modułowym ABI, cokolwiek napiszę w jednym z języków rodziny Intuicio, zdołam użyć w innym.
@PsichiX: Haha :) A tak na serio to Twój język jest #!$%@? bardziej niż PHP. A to naprawdę sztuka; @fervi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez te #!$%@? "/", zrobił byś po ludzku "{ ... } i byłby git.
Napisz to w jednej linii te / ... / ... / ... / i się nie zgub, przecież to dramat
@rfree: biacz, plis - nikt, kto nie jest wannabe programowania nie pisze kilku instrukcji obok siebie ( )
{} jest zarezerwowane dla struktur, [] dla funkcji, zaś // dla dyrektyw - konwencja zatwierdzona, nie zmienię dla jednego widzimisię, no proszę Cię - kogoś, kto w życiu tego nie tknie ( ͡º ͜ʖ͡º)

nikt, kto nie jest wannabe programowania nie pisze kilku instrukcji obok siebie ( )


@PsichiX: xd

no jak chcesz mieć gównojęzyk no to co ja poradzę (,)