Wpis z mikrobloga

Dlaczego zdecydowana większość zakopujących znalezisko @fortheworld z powodem 'duplikat' to 1,2-miesięczne konta z aktywnością poniżej 40 akcji?
DW #abw http://www.wykop.pl/link/3260783/pis-pisze-historie-na-nowo/

BTW propsuję pomysł @mich2406, żeby oznaczać jako duplikaty nagrania wywiadów, które zostały już częściowo podane w formie pisemnej, no i przecież zawsze można dodać wideo do powiązanych. Niestety nie każdy z #4konserwy i #neuropa spamujący politycznymi znaleziskami ma choć odrobinę chęci do sprawdzenia czy coś podobnego nie zostało już wcześniej wstawione.
k.....m - Dlaczego zdecydowana większość zakopujących znalezisko @fortheworld z powod...

źródło: comment_f38vzGvKXRUWFBs8GDPqtAPSn0RAsry6.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@kotym: Albo manipulacja (ugadują się na facebooku i zakopują), albo naturalne zjawisko - wykop zyskał popularność wśród zwolenników PiS przez cenzodudy i antymuzułmańskie znaleziska. Musiałbyś sprawdzić ile użytkowników dołączyło do wykopu przez ostatnie 6 miesięcy. Jeśli jest widoczna nadwyżka w stosunku do ostatnich lat, to prawdopodobnie będą sympatycy PiSu, co widać na przykładzie tego znaleziska.

inb4 spisek opłacanych pisowskich trolli, "zakop to był inside job!" i podobne bzdury.
johny-kalesonny - @kotym: Albo manipulacja (ugadują się na facebooku i zakopują), alb...

źródło: comment_NPfGEV5OpWt9ntv6OXVM2wvmjor1Xvtz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: Jest prawdą, że wykop w ostatnim czasie zyskał bardzo wielu użytkowników zorientowanych w prawą stronę. Jednak w tym przypadku mamy konta o bardzo malej aktywności, które w ciągu nocnych godzin wszystkie zebrały się i zakopały znalezisko. Ponadto widać wyraźne podobieństwo do działań @smutnyandrzej (które możesz znaleźć w komentarzu). Nawet po nazwach niektórych nicków można wyczuć, że są wytworem jednego umysłu. ;) Na pewno te zakopy nie są naturalnym zjawiskiem.

Poza
  • Odpowiedz
@kotym: Nie chcę być niegrzecznym, ale nie "wszystkie" - tylko część. I czemu mają dziwić godziny nocne, skoro znalezisko zostało dodane o 1:00? I znowu czemu ma to dziwić, skoro to była noc z piątku na sobotę, gdzie większość osób ma wolne? Kolejna sprawa - jeżeli te osoby są pierwszy raz na wykopie (nie jest to kolejne konto), to przez miesiąc-dwa będą miały bardzo mało akcji. Szczególnie jak nie udzielają się
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: Pisząc "wszystkie" pisałem o wszystkich świeżynkach, a nie wszystkich zakopujących. Pewnie, że nie mam poważniejszych dowodów, bo to już zadanie @Moderacja sprawdzić IP i prześwietlić całą działalność, ale wspomniane w tym wątku bany dla @smutnyandrzej, @OdlotowyWzbogacaczKulturowy, @nerwowy +kilkudziesięciu multi pokazują, że szansa - w przypadku prawdziwości podejrzeń - jest spora.

@Cheater: oj tam najeżdzanie, zwykła ciekawostka. Nie kojarzyłem zakopujących, a po sprawdzeniu przypomnial mi się dawny lider
  • Odpowiedz
@kotym: Większość zakopuje za duplikat, jeśli był faktycznie duplikat bo jak tak to ja nie widzę tutaj problemu.

P.S szkoda że spałam o tej porze, mogłam się załapać na screena, znowu by mnie neuropa komentowała namiętnie ;]
  • Odpowiedz
@kotym: Doładnie mogę przedstawić takie samo zestawienie z przedstawicielami neuropy którzy masowo zakopują znaleziska w tym samym składzie w jednym czasie. Nic nie sugeruje, jedynie 9 osób to trochę słaba statystyka by mówić o "masowym" zakopywaniu.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: Nie pisałem nic o "masowym zakopywaniu"; w tym wpisie zwróciłem tylko uwagę na jedno znalezisko, w którym akurat stanowią większość. Jest kilka-kilkanaście kont założona 1-2 miesiące temu, które ograniczają się do wspólnego zakopywania/wykopywania.

Doładnie mogę przedstawić takie samo zestawienie z przedstawicielami neuropy którzy masowo zakopują znaleziska w tym samym składzie w jednym czasie.


Takie samo zestawienie można zrobić z przedstawicielami 4konserwy. Nie widzisz różnicy między pojedynczymi użytkownikami spod znaku tych
  • Odpowiedz
@kotym: Widzę, mówię tylko że jakby ktoś chciał się faktycznie bawić w takie masowe multikonta do zakopywania/wykopywania to powinien sobie ich nastukać z 200 żeby to jakoś wyglądało sensownie. Zgłoszenie już poszło do moderacji jak okaże się że to multi to polecą ;)
  • Odpowiedz