Wpis z mikrobloga

Orange bezczelnie kłamie!!! Mam telefon w nju mobile na kartę. Zachęcony

Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo. Dotyczy to wszystkich klientów Orange i nju mobile, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/entry/przepraszamy-za-awarie-dostajecie-za-darmo-weekend-z-mobilnym-internetem/#commentForm
oraz informacją
"Oferty internetowe też się łapią?
Np. nju internetowy?
Wojtek Jabczyński (212.160..)
2016-07-08 17:07:12
Tak, łapią się.
www (83.218..
)
2016-07-08 17:14:20
darmowy net jest tylko dla klientów abonamentowych czy dla tzw karciarzy także weekend będzie darmowy...?
Wojtek Jabczyński (212.160..**)
2016-07-08 17:27:03
Prepaid również. Pozdrawiam"

o 0:30 przejrzałem Youtube i cóż się stało? Taki drobiazg zjadło błyskawicznie parę złotych z konta (ściślej wyzerowało) a obiecango mobilnego neta za free do 1:38 nie zauważyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żenada dlatego wyjąkowo wołam o wykop!
#orange #sciema #oszkujo
  • 22
@bijotai: pytanie. Czy po północy wyłączyłeś i włączyłes ponownie telefon? Jeśli nie, zrób to i połącz się ponownie. Jeśli znowu Ci wtedy pobierze, to jest to błąd.
@bijotai: No właśnie niekoniecznie dali ciała. Jeśli nie rozłaczyłeś sesji, to formalnie jest to sesja z np. piątku, a wtedy promocja nie obowiązywała ;D
Cwaniaki i tyle :)
a wiesz, że akurat resetowałem telefon chwile po pólnocy bo xposed aktualizował moduł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludziom o jeszcze rano zjadało pakiety i kasę
@bijotai:
Też mi pociągnęło. Choć do 3 w nocy było zero.
I zgodnie z tym co napisał Wojtek poleciała reklamacja.

AKTUALIZACJA: Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy.
Nhfg45fffgg - @bijotai: 
Też mi pociągnęło. Choć do 3 w nocy było zero.
I zgodnie z...

źródło: comment_FWKR7On7j8RWllmtvmetCKbj6jiOyFrB.jpg

Pobierz
@Nhfg45fffgg:
mar_1 (83.7..**)
2016-07-09 12:07:58
W dniach 9-10 lipca transmisja internetowa w Orange miała być za darmo.
Zacząłem korzystać z internetu w nocy 9 lipca i po kilkunastu sekundach połączenie zamarło.
Na koncie widnieje obecnie takie obciążenie:
9 lipca 2016
Transfer 602 kB
Koszt 2,84 zł
aktualnie stan konta to 0 zł, a internet ...nie działa.
Całe szczęście, że tam było tylko tyle na koncie.
Sprawa zgłoszona natychmiast przez formularz kontaktowy