Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi zarzuca teraz, że to niby Amerykanie są lepsi niż Europa. Otóż zaskocze Was pewnie. Nie nie są. To że raz ślepej kurze trafi się ziarno i amerykanom, a szczególnie clownom się udało dzisiaj wyelminować envyus, to zasługa tylko i wyłącznie szczęscia. Envyus odpuściło sobie ten mecz widać było już po postawie Hepiego przed rozpoczęciem meczu. Zostali pewnie oni źle poinformowani jak rozgrywany jest ten turniej i chcieli w drabince przegranych trafić na słabszy zespół, to jeden z argumentów a potwierdza go hepi. Oczywiście później dotarło do nich ale było za późno, szcżescie zrobiło jużs swoje. Popatrzcie sobie na starcia Europejsko-rosyjskiego Virtus.Pro z drużyną Clonwów. Widzieliście kiedyś jak wygrywają z naszą polską formacją? Nigdy, zapewne nawet wasi dziadkowie tego nie widzieli. To powierdza słusznośc mojej tezy, że EU>NA .Co do wczorajszego dnia i elimnacji TSM przez KeyD, bo to ich sprawka. To tutaj nie mam nic do powiedzenia. RandomBo1, nawet Barcelona i Real madryt mogli by przegrać z legią. To tak jakby mecz piłki nożej ustawiony był, że 10 minut trwa połowa. Nie trudno byłoby na farcie Legi takiej strzelić bramkę i potem się zamurować. Takie włąśnie jest B01. I tyle mam do powiedzenia. EU>NA i zobaczycie, że ten turniej wygra fnatic albo VP.

no i clowny na farcie oczywiście 2;0. Frikazojd zapocony maczo strzelał hedy w biegu, mózg mu się przegrzewał ale udało się na farcie wygrać oczywiście. Szrałd movement jakby kupsko w gaciach miał ale musiał banie walić przypadkowe. Szangaraes 7 fragów na końcu wykerowane ścierwo. Mam nadzieję że fnatic albo VP pokaże im co to znaczy europejska liga, aż zdejmią te pedalskie koszulki do bicia żony przeopocone. Jezu jak mi piana z pyska leci, tylko 3 dolary dałem ale #!$%@? taki bo to bardziej o honor teraz chodzi a nie o te 10 złotych. Eu > ameryka Tylko bo9 ONEONEONEONE
#csgo #pdk #pasta
  • 9