Wpis z mikrobloga

Sensacja! Poparcie dla PiS ostro w górę, cały Naród wspiera Partię [ZOBACZ MEMY]

Tylko, że nie. Miesiąc temu wyglądało to tak, trend został zachowany: poparcie PiS nieubłaganie spada. W załączniku od góry: wszystkie sondażownie, CBOS i TNS, wraz z liniami trendu. Źródło danych

Ciekawostką jest najnowszy sondaż TNS dający PiS 30% poparcia, gdyż w tej sondażowni wynik partii rządzącej zazwyczaj mocno odstaje (na korzyść) od rezultatów innych ośrodków.

#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
Pobierz r.....o - Sensacja! Poparcie dla PiS ostro w górę, cały Naród wspiera Partię [ZOBACZ ...
źródło: comment_klXkYl0euUXFxV1mopofZvnlVIwIFTSy.jpg
  • 27
@Mrboo: nie wiedziałem, to wyjaśnia tak duży rozstrzał między kolejnymi sondażami. Odseparo

@SynyZMagazynu: no tak, spiseg. Bo przecież nie zamordyzm, brak poszanowania prawa, szalejący nepotyzm, pisane na kolanie przepisy orające gospodarkę, zamach na niezawisłość sądów, podporządkowanie prokuratury posłowi oraz długopis, który bezczelnie ściemniał wyborców (w tym mnie), że będzie przedstawicielem Narodu, a nie swojej partii.
jak ma nie spadać jak z każdej strony skompromitowani ludzie co chwile nowe brednie na PiS wymyślają, i nawet nie mają honoru przeprosić


@SynuZMagazynu: gratulacje! mój rakowykrywacz i żenadometr #!$%@?ło w powietrze. Podaj na PW adres, prześlę Ci paragon do zwrotu hajsu.

skompromitowani ludzie co chwile nowe brednie na PiS wymyślają


Brednią jest że PiS w #!$%@? sobie leci z konstytucją, upolitycznił media, obsadzał gdzie sie da swoimi niekompetentnymi ludźmi, #!$%@?ł
le w sumie avatar z oszustem, uciekinierem do czegoś zobowiązuje


" ehhh... brak argumentów kończy się przeczepianiem do avatara... Ile razu to już słyszałem..."

@Goofas: heh, dobra, masz + za to, że nie zaprzeczyłeś, że oszust i uciekinier, brawo, robisz postępy
PS. z kodowskim trollem na argumenty? chyba żartujesz
wstać Polskę z kolan, dać ludziom prace, zawrócić emigrację, wzbogacić kraj, uwolnić media, odebrać Wrak

proste jak drut, sami to zapowiadali


@Duze_piwo: tobie to wszystko pewnie by się udało już w pierwszym tygodniu rządzenia, po 20 latach komuszego rządzenia, heh