Wpis z mikrobloga

@Siebuszczan:

Taki sam komunikat miałem, ale na alcatelu, tyle że chciałem wgrać ROM. Próbowałeś inny plik scatter? Generowałeś scatter ze swojego romu czy z neta? U mnie nic nie pomogło i wywalało jakiś komunikat z pamięcią, która mi potem padła.

A tak w ogóle, jak zrobisz roota na ulefone, to stracisz aktualizacje, nawet jeśli roota usuniesz, bo partycja systemowa będzie już zmodyfikowana.
@Volki: Nie próbowałem innego pliku scatter, nie siedzę do końca w temacie więc wolałem nie ryzykować. Pliki brałem z linków z oficialnego bloga ulefone. Da radę wyszukać inny, kompatybilny by nic nie uceglić?
Nie wiem jak z aktualizacjami, ale od wgrania na własną rękę androida 6.0 żadnej innej się nie doczekałem i w najbliższym czasie nie liczę raczej na nią. No chyba, że próby rootowania również liczą się w modyfikacji partycji
@manikcs: tak, ale już wiem dlaczego prawdopodobnie nie chce pójść: scatter jest pod 5.1, a ja próbowałem go użyć pod 6.0 dlatego pozostaje mi chyba tylko czekać albo wrócić do 5.1 albo kombinować dalej...