Wpis z mikrobloga

@czechu: na porównaniach na yt strony wczytuje się wolniej niż na dużo tańszym redmi note 3 pro. To tego słaby czas pracy na baterii, brak LTE na częstotliwości 800mhz stosowanej przez polskie sieci i słaby gps. Alternatywą jest one plus 3,albo nadchodzący zenfone 3 deluxe, ale ten może być droższy. Ja tam z mi5 zrezygnowałem.
Dzięki za info, głównie mi zależy na dobrych zdjęciach ale z GPSa też dużo korzystam.
Niestety aparat w redminote 3 mnie nie przekonuje. Widziałem porównania aparatur s7 do mi5 i wypadają podobnie stąd pomysł by go kupić.
Dla redminote 3 pro nie znalazłem nawet co to za model aparatu.

Ale teraz chyba wracam w stronę samsungów.

@deeprest https://youtu.be/2edb9wMqZQE?t=4m32s <- co ciekawe według Kuby aparaty są podobne
@czechu stoję przed bardzo podobnym dylematem tj. S7 vs op3 i ja raczej skłaniam się ku s7, różnica w cenie to jest tak na prawdę 450 zł, a za to dostaje się bezporownania lepszy aparat i jednak pewniejszy producent, zresztą wystarczy poczytać recenzje porównawcze, s7 zawsze górą.
@czechu: W porównaniu do S5, MI5 - GPS dużo lepszy w mocno wytłumionym A8 sygnał łapie bez problemu, gdzie S5 potrafił gubić się co chwile - w tym samym miejscu telefon. Mi5 z podobną ilością aplikacji na koniec dnia bateria na poziomie 20-40% nie udało mi się zejść poniżej 15% (przy normalnym użytkowaniu - nie gram, do Mi5 dokupiony smartwatch) - S5 w sporadycznych sytuacjach ok. 18 miał koło 5%. Natomiast
@losmarte: @kkrzysi0: ostatnio, z totalnej bezsilności po miesiącu kombinowania z wszelkimi możliwymi ustawieniami i romami, jeżdżę na Stravie z 2-3 telefonami, bo to co odwala MI5 to jest dramat. Trochę lasu i dupa zbita. Z resztą wklejałem linka do miui polska, chłopaki tam narzekają na to, że MI5 ma z połowę sygnału innych aparatów (co akurat nie wyklucza, że jest lepszy od innych) i ja się mogę z tym mogę