Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu chce się sprawdzić i wyruszyć na pierwsze wyprawę stopem. Start z Warszawy do Gdańska w jedną strone i potem wieczorem wróciłbym już pociągiem. Nie jest to zbyt duże wyzwanie na pierwszy raz? Ktoś jechał taką trase i wie czy jest ciężko?
#autostop
  • 14
@Krecik786: Taką trasą nie jechałem. Ja pierwszy raz z Kołobrzegu, do Poznania stopem. Tam pare dni siedziałem i wróciłem też stopem. Wszystko zależy od czlowieka, ile potrafisz wytrzymać itp. Jeżeli masz jakiś nocleg zapewniony w Gdańsku, a cięższe wyprawy nie są dla Ciebie czymś strasznym, to dasz rade spokojnie :)
O to mnie pocieszyliście bo gacie pełne jak na piwewszy raz, w ogóle to lepiej łapać od razu na Gdańsk czy pisać mniejsze miejscowości?
@silon: Chyba 6 dni. Byłoby szybciej gdybym jechał lepszą trasą, a nie przebijał się przez Holandię. Potem też utknąłem w centrum Madrytu i Zaragozy marnując cały dzień na wydostanie się. Do Hiszpanii już sam nie wrócę xD
@Krecik786: Nie przejmuj się. Pierwszych dwóch kierowców to stres, potem leci. A co do miejscowości to ciężko. Każdy ma swoją taktykę. Niektórzy wolą skakać, inni od razu uderzać na cel. Ja np. głównie jechałem na kartkę "Zabierz mnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ją bardzo jak będzie kiepsko, bo dupę ratowała niejednokrotnie. Napisz na kartonie z jednej strony Gdańsk, z drugiej coś po drodze i próbuj.

@