Wpis z mikrobloga

@Pitey_Pablo: Nie nocowałem tam nigdy, choć ze znajomymi się nad tym zastanawiamy bo ośrodek wygląda spoko i sporo atrakcji jest. A ja mam rodzinę w Piszu i jak bywam to często robimy sobie wypad na cały dzień rowerami tam w to miejsce. Obok tego zajazdu jest publiczne pole kempingowe to tam się rozkłądamy z kocykami (jest też pomost), a jeść chodzimy do zajazdu.
@Pitey_Pablo: szczerze mówiąc to średnio bo mam tam rozsianą rodzinę po całych Mazurach i korzystam zazwyczaj z ich gościnności xd

Hmm.. jedzenie jest bardzo dobre, nie wiem jaki koszt śniadania ale na obiad czy kolację bez ekstrawagancji to wydasz max 30 zł od łba.
@Pitey_Pablo: Generalnie cena jest niezależna czy będzie jedna osoba czy cztery i wynosi 120-140zł, ale tak jak mówiłem zrobiłbym tak żeby było dobrze. Do jeziora hmmm max 100m praktycznie przez drogę i jest jezioro, cisza i spokój żadnych motorówek i masy ludzi :) Zapraszam zatem za rok :P www.piasutno.pl
@UkaszPe hej, jest jakaś plażyczka albo zejście do wody w pobliżu, do kąpania się?;) ilu osobowe są te apartamenciki? znalazłoby się coś dla 5-6 os na jakieś dwie noce ok 8-10 sierpnia?;)