Wpis z mikrobloga

Ostatnio zadałem na mirko pytanie odnośnie seksu z 15-latką... (tutaj link )... no więc zacząłem działać. Temat niby dość kontrowersyjny ale co mnie zdziwiło to na PW dostałem kilka wiadomości, nawet od dwóch bordo, jak podejść właściwie do tematu... xD A w tamtym temacie się nie udzielali bojąc się krytyki zapewne. No ale do rzeczy.

1. Wybór portalu. Padło na fotka.pl - miałem tam kiedyś konto i wydawało mi się właśnie idealnym miejscem do szukania młodych "znajomych", badoo to patologia, tindera nigdy nie miałem, a na czatach typu czateria czy 6obcy pewnie same fejki. Fotka jest tutaj najlepsza, można wyszukiwać dziewczyny z okolicy, widać fotki, wszystko cacy. No więc założyłem konto i wysłałem do kilkunastu dziewczyn pastę o tym, że chcę się spotkać i takie tam. Bez zbędnych szczegółów. Bajerkę mam dość dobrą, nadrabiam tym ubytki w innych sferach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka panienek odpisało, rozmowy zawierały w sobie jakieś wstawki, z których można było wywnioskować moje zamiary. Dwie wyraziły chęć spotkania się. Spotkałem się więc wczoraj z jedną. Imię ma... Oliwka. (ładne imię, od razu skojarzyło mi się z filmem Big Wet Asses gdzie Annette Schwarz miała na całym ciele oliwkę... no nie ważne...kmwtw)

2. Spotkanie. Spotkaliśmy się w centrum miasta, chciałem ją poznać. Zdecydowaliśmy się pójść do KFC. Jak wyglądała młoda? No nie tak jak Emily Ratajkowski, jednak jak na swój wiek (prawie 16 lat, skończy w listopadzie) ma dość spore piersi. Ubrana była tak jak 99,99% dziewczyn w jej wieku ostatnimi czasy, czyli jeansowe szorty z wysokim stanem i biała bluzeczka xD Fajna, dość zgrabna, z ciała bardzo fajnie, buźka ma znamiona dobrych rokowań. Chodzi mi o to, że jej kości policzkowe gdy się rozwinie w kilka lat nabierze dość fajnego, suczego wyglądu zadziornej brunetki. Włosy ciemne, nie farbowane, makijaż trochę słaby, zwłaszcza dobór szminki czy tam błyszczyka, 15-latka nie powinna się tak malować, no ale mniejsza o to. Wzrost około 160... niska i chuda, mam nadzieję, że urośnie... Pod szortami miała czarne stringi.

3. Poznawanie panienki głębiej. Zacznijmy od tego, że w KFC zamówiła mojito i dobrze wymówiła tę nazwę! Żadne modżajto. Plus. Zaczęliśmy więc rozmawiać i zapytałem czym się interesuje i dlaczego spotyka się z kolesiem, który generalnie mógłby być jej ojcem. Odpowiedziała, że lubi muzykę i francuski, Francję. I że lubi starszych bo chłopcy w jej wieku nie odpowiadają jej xD bo interesują się głupotami, gałą i słuchaniem rapu o #!$%@? policji. Zatrzymałem się przy tej Francji zastanawiając czy to takie aluzje do seksu francuskiego... Więc zapytałem co z tą Francją. Odpowiedziała, że uczy się języka francuskiego i bardzo podoba jej się ten kraj. Spytałem czy wie, że Marsylia jest pierwszym dużym miastem w EU, gdzie przewaga muzułmanów wynosi ponad 50%, powiedziała, że nie wie, ale że w równoległej klasie uczy się jakiś Murzynek i ma podobno bardzo fajne włoski, "takie sprężynki" - jak to ujęła... Spytałem, czy kojarzy Emila Ciorana... powiedziała, że tak, że featuringował Davidowi Guetta na jakimś festiwalu. No właśnie. W sprawie muzyki, to stwierdziła, że lubi popularną muzykę, ambitną, na czasie. Wymieniła Guettę, Beyonce, SIA, Kanye West, Margaret itd. wymieniła też Xxanaxx... Zapytałem, czy wie co to jest Xanax. To zabawne, bo wczoraj właśnie byłem pod wpływem xanax'u (pisałem o tym zresztą tutaj -> klik ). Odpowiedziała, że nie wie, ja na to "hehe, ja też nie". Oczywiście nie mogłem się przedstawić jako zdegenerowany narkoman socjopata terrorysta biseksualista, hipotetyczny telepatysta. Nie tłumaczyłem więc młodej damie czym jest alprazolam.
Zarzucałem jej kolejne pytania, czasami trochę losowe, typu czy wie kim jest @Oskarek89 albo @NadiaFrance - widziałem zmieszanie i niesmak w jej oczach, odpowiedziała że nie ma pojęcia i o co mi w ogóle chodzi. Ucieszyłem się, że nie kojarzy tej stronki dla dewiatów - wykop.pl.
W końcu zadałem to pytanie. Czy szuka sponsora czy po prostu przygody. Tak. W końcu poruszyłem ten temat. Przeżuła kawałek pizzy z ananasem i powiedziała, ze wstydem na twarzy, że oglądała film Sponsoring kilka dni temu w TV. Nie kłamała. Kilka dni temu po ostatnim meczu w danym dniu na Euro 2016, chyba TVP Kultura albo inne ambitne kino pokazywało ten francuski film. Ja na to "hehe". Ona, że miała już chłopaka starszego i że w ogóle, ale że hajs by się przydał, bo rodzice może się zgodzą na wyjazd na Opener Festiwal. Nie, że chciała 600zł ale tak zarzuciła. Ja mówię hehe, że w jej wieku też już miałem to za sobą. Nie powiedziałem jednak, że jedzenie pizzy z ananasem to straszne faux pas. No nic. Jakby chcąc na chwilę zmienić temat, powiedziałem, kłamiąc niestety, że miałem kiedyś w łóżku jedną młodą francuskę imieniem Plaster. Wiecie, tak mówione jako "plasteurrrr" z tym francuskim rrr, które jest seksi, gdy potrafimy go używać. Wydaje mi się, że umiem. Czy ty potrafisz mireczku to nie wiem, sam sprawdź, spróbuj wypowiedzieć "Plaster" z francuskim akcentem, tak by brzmiało seksi.
Faktycznie nie znałem żadnej Plaster, jedyny mój kontakt z osobami z Francji to wymiana w szkole średniej, gdy na tydzień przyjmowałem gościa z Grenoble imieniem Ahmed. Pocieszny typ, palił zioło. Ja też byłem na wymianie we Francji, w 1 klasie szkoły średniej, właśnie w Grenoble, u bardzo miłej rodziny. To było w tym czasie, co w Paryżu zaczęły się podpalenia samochodów, grabieże sklepów i inne akty wandalizmu na tle rasowym. Początki. Rodzina mówiła, że to wina rządu, ja po angielsku mówiłem, że pewnie mają rację, że nie znam się zbytnio na polityce, a oni nie rozumieli co mówię więc tylko głupio się uśmiechali. No więc Opener Festiwal. Seks. Powiedziałem "hehe", dopijałem trzecie chyba piwo. Oliwka nie miała zbyt wiele czasu - nie znalem powodu, mówiła, że coś tam rodzice, z kolei raz podała inną wersję zdarzeń, że coś tam Sylwia i Angelika.
Co do muzyki jeszcze, to spytałem czy woli raczej Taco Hemingwaya czy pi-pi-#!$%@? nad głową, uśmiechnęła się, powiedziała że Taco nie kojarzy, ale Gang Albanii ją nie kręci. Spytałem czy może chociaż ichniejszy opus magnum "Klub Gogo" - powiedziała, że nie lubi. No #!$%@? bywa.

4. Podsumowanie. Spotkanie przebiegło w dość miłej atmosferze, nawet nie wiem kiedy przeleciały te dwie godziny. Mam się z nią umówić na dniach. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Sponsoring?

5. Fotki nie wrzucam, bo boję się, że ją znajdziecie.

6. Powtarzam po raz kolejny, seks z osobami powyżej 15 roku życia jest legalny w naszym kraju. Nie jest również pedofilią, gdyż pedofil to osoba, którą podniecają dzieci. Ja zdecydowanie wolę kobiety powyżej 18 roku życia.

Nie wiem co robić.... z jednej strony fajna młódka, zgrabna, żywiołowa.... z drugiej strony ten Cioran.... co myślicie?

#seks #rozowepaski #podrywajzwykopem
G.....e - Ostatnio zadałem na mirko pytanie odnośnie seksu z 15-latką... (tutaj link ...

źródło: comment_BpUsyStKjsC4bfQmdd7zikJDvucKcPHz.jpg

Pobierz
  • 113