Wpis z mikrobloga

#mecz #gimbynieznajo

Myślę, że swoimi oczekiwaniami wywieramy o wiele za dużą presję na drużynę. Chłopaki odwalili JUŻ kawał dobrej roboty, niechże ten mecz z Portugalią zagrają na luzie.

Bez ciśnienia, że ich potraktujemy jak Angole swoją ekipę.

Bez napinki u Milika i Lewego, że jak nie trafią, to ich fala hejtu przykryje z głową. Za dotychczasowe emocje i włożoną pracę mogę im już dziś z czystym sercem gratulować. Jeśli ugrają wyżej, cudownie. Jeśli nie, i tak ich cenię, bo ostatnio tak dobrze bawiłam się przy piłce kopanej w rytm piosenki "w uliczkę wyskoczy Boniek".
  • 11
@krystal_Tri_tapik: Otwarty, swobodny futbol? Oglądaliśmy ten sam mecz? Przecież Islandia grała głównie z kontrataków i mądrze się broniła. Nawet jeśli nie byli "skrępowani strachem o porażkę" to tylko ze względu na to, że byli ogromnymi underdogami. Postawa Portugalii, która nie zagrała jeszcze żadnego dobrego meczu na tych mistrzostwach i całkiem niezła forma naszego zespołu sprawia, że to mecz totalnie 50/50. Jak wyjdą na luzie, bez strachu o porażkę to dostaną 3-0
@krystal_Tri_tapik: Może i pod wieloma niezbyt dorosły ale jak gra w piłke od 7 roku życia to ma wielkie doświadczenie miedzy z innymi z presją, Kapustka (który jest jeszcze młodszy) w wywiadzie mówił że się nie stresował występem bo miedzy innymi dobra atmosfera jest w drużynie. Nie czytam pudelka ani innych takich portali ale czasami nawet logując sie na pocztę to widzę te debilne nagłówki, pompują oni trochę balonik takim gadaniem