Wpis z mikrobloga

Wiem, wiem to parabank ale... tak prostej kasy nie zgarniecie nigdzie. 100 cebulionów za 10 min roboty, bierzecie pożyczkę na 500 zl i zaraz ją spłacacie, kasa premiowa do 30 dni na koncie - więcej info: http://zarabiajnabankach.pl/bardzo-latwe-100-zl-premii-od-vivus-za-zupelnie-darmowa-pozyczke/
- jedyny warunek główny to wiek powyżej 22 lat,
- podobno jak ktoś jest przed wzięciem kredytu na mieszkanie to odradza się takie pożyczki (i promocje) każdy niech bierze to z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#banki #bank #parabank #vivus #rozdajo #zadarmo #promocja #promocje #cebuladeals
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MOTIP: wcale nie musi. Kiedyś była już taka promocja od wonga.com i wszystko było ok. dawali kod na -100PLN do jakiegoś dużego sklepu internetowego już nie pamiętam dokładnie ale przysłali nawet dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iWooke: Nie ma haczyków, oprócz tego że trzeba ją oddać w terminie oraz trzeba się liczyć ze spamem od Vivusa. Jest tam jeszcze do wzięcia dodatkowe 30 cbl, za polecenie kogoś, kto weźmie pożyczkę:)
  • Odpowiedz
@iWooke: sorki za post pod postem, ale spóźniłam się z edycją.
W przyszłości trzeba także uważać, aby kolejnej nie wziąć jednym kliknięciem poprzez apkę, np. po pijaku, a później spłacać ''mini ratki'' ''nisko oprocentowane'"( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ta promocja obowiązuje tylko dla pożyczek wziętych poprzez apkę.
Także w Planet Plus dostaje się 70 zeta za pożyczkę w Wonga, tylko zysku jest tam 60, bowiem całkowity koszt
  • Odpowiedz
- podobno jak ktoś jest przed wzięciem kredytu na mieszkanie to odradza się takie pożyczki (i promocje) każdy niech bierze to z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Akurat przed wzięciem kredytu na mieszkanie warto wziąć taką pożyczkę, pod warunkiem, że się ją terminowo spłaci. Podobnie z zakupami na raty. Podnosi to wiarygodność kredytową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijecolezbiedronki: Tia, a BIK to firma produkująca długopisy. Zgadzam się z trzecim zdaniem. Szanuję fachową opinię w pierwszym zdaniu, nie spotkałem się z problemami wymienionymi w drugim zdaniu, ale skoro "praktycznie zawsze", no to chyba musi być prawda.

Zwracam honor.

  • Odpowiedz
@pijecolezbiedronki: jak nie spłacasz w terminie to pewnie i oznaczają ale ta promocja nie jest dla dłużników tylko dla trzeźwo myślących, bierzesz, spłaczasz, zarabiasz 100 cebul. Proste jak w promocji wonga o której wyżej już wspominano!
  • Odpowiedz