Wpis z mikrobloga

Wow :) To efekt wczorajszej burzy, czy po prostu ludzie gubili? Swoją drogą wczoraj w deszczu znalazłem dowód rejestracyjny, o tyle dobrze, że passata z ekipą z Kartuz ( ͡° ͜ʖ ͡°) znalazłem na parkingu obok - chyba nawet nie wiedzieli, że zgubili coś.
  • Odpowiedz
@Lim3: nie rozumiem dlaczego ludzie nie przykrecaja tablic, tylko uzywaja tych gownianych ramek. Nie dosc ze sa w wiekszosci przypadkow czyims slupem reklamowym, to jeszcze tablice wyciaga sie z nich w 2 sekundy (a czasem jak widac same odpadaja). Przeciez te ramki tez sa jakos przykrecone, wiec dziury w zderzaku i tak beda.
  • Odpowiedz
@MotoKubaPL to kup ramke za 30zl z dobrego, takiego gumowatego plastiku a nie gownoramke za 10zl i nawet przy zderzeniu ci nie odpadnie. To tak jak z kolpakami z marketu ktore odpadaja po wjechaniu w pierwsza lepsza dziure i pekaja, po oryginalnych mozna skakac i nic im nie jest a czasem nawet zdjac samymi rekami nie jest tak latwo.
  • Odpowiedz
@mickovsky: ale po co mi ta ramka? Mam przymocowane do pojazdu, estetycznymi wkretami z plastikowymi zaslepkami. Ramki czesto (szczegolnie z przodu) wystaja poza obrys miejsca przygotowanego na tablice i wyglada to jak kupa
  • Odpowiedz
@magnesium: ale po co? Mozna elegancko przykrecic albo przynitowac (tak jeszcze lepiej). Pomijajac wlasnie kwestie wygladu: ludzie maja drogie samochody, placa za pakiety dodatkowe zeby byly ladne, a na srodku #!$%@? reklama warsztatu Mecha-Janusz czy innego dealera
  • Odpowiedz