Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że jak słucham spikerow w radiu zet to tak jakbym cofała się w rozwoju? Kolesie zachowują się jak debile, najbardziej #!$%@? mnie ten bezmyślny rechot z własnych żarcików na poziomie gimbazy, czy oni naprawdę myślą, że są zabawni? Może oni coś ćpają? Ich gadka przypomina mi rozmowę niedorozwiniętych sebixów z syndromem FAS, schemat: seba rzuca jakiś czerstwy tekst, reszta łącznie z nim samym opluwa się ze śmiechu. Serio ludziom podoba się takie prymitywne poczucie humoru? I jeszcze ten hehe "wyluzowany" hehe ton hehe głosu hehe. Ja #!$%@?, tego nie da się słuchać #radio #gorzkiezale #bekazpodludzi
  • 30
  • Odpowiedz
@lucciola idę o zakład, że oni tak tylko na antenie robią. Wszystkie komercyjne radia w pl są do dupy, jeszcze tylko polskie radio jako tako trzyma poziom, chociaż po dobrej zmianie im też się dostało, ale przynajmniej nie ma tam "drosiarstwa"
  • Odpowiedz
@lucciola: Już od dawna nie da się tego słuchać. Dno jeśli chodzi o poziom rozmowy, prowadzenia audycji i tak samo jeśli chodzi o muzykę. Wciąż te same w większości słabe utwory. Najgorsze jest to, że większość ludzi tego sługa i uważają, że to super radio jest.
  • Odpowiedz
że dają fajną muzykę.


@lucciola: Wut. Jedno i to samo puszczane codziennie, do porzygu? Przez właśnie słuchanie RMFu czy Zetki przejadły się mi dobre piosenki, typu. "I want to break free" Queenu, który tam lata niemal codziennie i się po prostu moja granica wyczerpała.

Włącz sobie Trójkę albo Antyradio.
  • Odpowiedz
@Saute: chodzi mi o dobrą muzykę do jazdy, zwlaszcza w towarzystwie. Trochę nowości, trochę starych hitów. Nie słucham często radia, na co dzień słucham swojej muzyki, więc mi się te piosenki nie nudzą
  • Odpowiedz
@lucciola: ostatnio w pracbazie jestem zmuszona słuchać RFM. Prezenterzy dzwonili do Anglików w sprawie Brexitu i krzyczeli "MAMY DLA WAS PROSBE. ZOSTANCIE Z NAMI, STAY WITH US!" i puszczali piosenkę "Zostańmy razem". Aż czułam zażenowanie.
  • Odpowiedz