Wpis z mikrobloga

nie no może aż tyle to nie


@laggeros: zobaczymy. Zobacz jakie ruchy na walutach są. od 3 do nawet 9 %.Nie ma #!$%@?.. BTC w każdej chwili może polecieć ostro w górę. Myślę że Ci na dźwigniach powinni uważać bo może być mocna huśtawka w jedną i drugą stronę. lepiej wyjść z dźwigni kupić normalnie i nie płakać. Tak jak ja to robię. Nie używam dźwigni i nie płaczę a przy
przez ostatnie dni na dźwigni w obie strony lecę i całkiem dobrze to wychodzi. No tylko ja robie szybkie akcje


@laggeros: każdy ma własne pomysły na inwestycje. Dla mnie dźwignia to krok do tragedii. Zaraz jak znajdę napiszę dlaczego.
@laggeros: nie mogę znaleźć a szkoda bo bym znowu obejrzał:) Chodzi o filmik który ktoś tutaj parę dni temu dał jak gość omawiał wykres no i w pewnym momencie jebło :) on krzyknął spanikowany a potem ruszyło jeszcze mocniej w dół. Kurde jak ma ktoś linka to poproszę:)
@prezes513: Dokładnie . To ku przestrodze dla tych co siedzą na lewarze za całą swoją kasę. Tymczasem indexy DAX WIG20 i inne jeszcze się przeliczają nigdy do 09:05 nie przeliczały się indeksy. Teoretyczne kursy otwarcia na DAX to już minus 10 % . To jest szok i chaos światowy!
@BITmaniak: jestem z Tobą. Myślę, że brexit jest dobrym katalizarotem i zaraz zacznie sięmedia attention na BTC. Wszystkie fundamenty są za nami na razie. Dostaliśmy prezent z UK.
jestem z Tobą. Myślę, że brexit jest dobrym katalizarotem i zaraz zacznie sięmedia attention na BTC. Wszystkie fundamenty są za nami na razie. Dostaliśmy prezent z UK.


@giermek: Dokładnie. :) To poleci na 2000 USD na spoko. Ale oczywiście ALERT na ogromne huśtawki dla lewarowców. Lepiej spokojnie zamknać lewary i kupić tylko za własne środki. Cena jest dobra. A po co potem płakać macie jak ten z filmiku. Wiem co mówię
@BITmaniak: Czy ty jesteś chory psychicznie albo w jakiś sposób upośledzony (jakiekolwiek badania w tym zakresie ? ). Ostatnim rozwiązaniem jakie widze to rozdwojenie jaźni:

1dzień 18h temu: > Myślę, że HALVING może być już w cenie,i możliwe jest że kurs będzie w miarę stabilnie trzymał się aż do kolejnego halvingu w cenie 2200zł - do 4500zł

2h temu: > Podsumujmy co to oznacza dla BTC. Myślę że do daty HALVINGU
@xrn51: sytuacja zmienia się dynamicznie. Mamy Brexit a to katalizator do mocnych wzrostów na BTC. Kupuj :)BTC :) mówię Ci kupuj :) ale na własną odpowiedzialność oczywiście :) chyba że sam jesteś upośledzony i kupujesz gdy ja piszę kupuj :)