Wpis z mikrobloga

@MRacheron: kupowałem 2, bo 1 dla brata
1 z geekbuying za 570zł
i 2 z aliexpress 11.11 za 430zł
Sprzedaje tego 1 :)
Ale brat też pewnie będzie sprzedawał, bo 2 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime kupimy
@Re-volt: dzięki za radę
Czyli Xiaomi ma w dupie bezpieczeństwo użytkowników i ich danych?
Ale na Xiaomi chyba jest także CM?
W Meizu też jest taka sytuacja z softem i bezpieczeństwem?
@danio_96: flymeos jest bardzo dobry. nie tak dobry jak cm, ale nie moglbym o nim powiedziec zlego slowa. teraz jak robia juz romy globalne to mocne 9/10. jak zainstalujesz na xiaomi cm to powinno byc ok, ale nie wiem czy wszystkie funkcje dobrze dzialaja
@Re-volt: Ciekawa sprawa, bo każdy zachwala te telefony, na gsm arena nic o tym nie wspominają, wiele osób je kupuje.
Firma Xiaomi stała się już bardzo popularna, wg mnie ich produkty są bardzo dobre.
Jak na razie mam tylko opaskę, powerbank i router. Na nic nie narzekam
@danio_96: Bo malo osob sie tym interesuje. Sprawa jest zbyt skomplikowana zeby ja tlumaczyc na mirko i sam nie do wszystko dokladnie rozumiem, ale najwazniejsze jest to, ze xiaomi nie dba o bezpieczenstwo. Nawet nei chodzi o to co sami instaluja na tych telefonach tylko jak bardzo ulatwiaja innym instalowanie dowolnego oprogramowania na swoich telefonach.
@danio_96: artykul porusza nieco inny temat. bierzesz albo nexusa albo cos z cm. xiaomi nalezy omijac szerokim lukiem. zaraz janusze z mirko zaczna sie pluc, ze nic im nie skradziono, ale nie ma co ryzykowac. xiaomi jest mega podatne na zeusa i podobne mu trojany. pewnie tez latwo przechwycic obraz z kamery i dzwiek z mikrofonu. ja nie chcialbym miec czegos takiego w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°