Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: zauważmy, że Milik nawet jak strzela w Ajaxie to głównie z podrzędnymi zespołami - może i często są to decydujące bramki, ale na ogół ze słabszymi drużynami (tak wiem strzelił PSV), przy wysokim wyniku i mimo wszystko - przy kilku dobrych okazjach.
@Ka_Wu: strzela głównie z podrzędnymi zespołami, bo lwia część drużyn w Eredivisie to podrzędne zespoły. Chui, że w kluczowych meczach w lidze strzelał bramki, ale co tam...Ja jebe ludzie, śmiejecie sie z Januszy futbolu z onetów i innych takich, a sami powielacie ich wysrywy. Wczoraj krytykowano Pazdana, dziś jest Bogiem, po meczu z Niemcami w eliminacjach Milik był the best, teraz nagle ciulowy i tak w kółko,..
To samo Oskarek wielki
@first: A ja zgadzam się z krytykami. Milik zagrał bardzo słabo, z Irlandczykami jego blady występ osłodziła nieco bramka. Trenerzy mówią, że piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni mecz i to prawda.

Nie sztuką jest również, na tym poziomie, strzelić jedną bramkę w dwóch meczach, kiedy miało się cztery albo 5 setek i jeszcze parę innych sytuacji. Warto też wspomnieć, że w meczu z Irlandią Milik biegał sobie niepilnowany, a
skoro mamy awans


@Oskarek89: Ale będę kisnął ze wszystkich specjalistów jak Irlandia wygra jakimś fartem z Niemcami, a my przegramy z Ukrainą i skończy się jak zawsze na 3 meczach, bo razem z niemcami będziemy mieli 4 punkty i gorszy bilans bramek. Ale co tam 4 pkt awans pewny.

Edit: Co do Milika, no słabe ma mecze, a przynajmniej słabe jest to, że musi kila 100% akcji zaprzepaścić, żeby coś wpadło.
@Oskarek89: czasami samo to, ze umie sie znalezc w takiej sytuacji swiadczy o klasie zawodnika, lepszaskutecznosc przyjdzie z czasem.
Myslisz, ze Zielinskiego/Kapustke/Peszko(XD) pilka znalazlaby chociaz w 1 z takich sytuacji?
@burbonek7: Ty widzisz człowieka marnującego stuprocentowe sytuacje, trenerzy widzą człowieka, który takie sytuacje tworzy. Nauczyć młodego piłkarza dobrze kopać piłkę to nie jest problem, pomyślunku i intuicji nie nauczysz.
@Tasde: No właśnie też o tym pomyślałem, że w ogóle żeby w takich sytuacjach się znaleźć, żeby je mieć, to już trzeba mieć konkretnego skilla. Co do zmarnowanej główki, to samo dojście do niej nie było aż taką oczywistą sprawą.

#!$%@?, że Milik słaby i że w ogóle nie powinien grać, to jest jakieś nieporozumienie, poza tym w takim meczu jak wczorajszy, gdzie u nas posiadanie piłki jeżeli już było, to