Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest. Kupiłem przez neta monitor za sporo kasy, dzisiaj dojechał i jest martwy piksel. Towar rozpakowałem, podłączyłem. Czy w takim przypadku mogę odstąpić od umowy, tzn. odesłać towar w ciągu 14 dni? Czy jak go rozpakowałem, podłączyłem to zostaje mi niezgodność towaru z umową i ewentualna reklamacja?

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 13
@zunzun: inny, ale to nie ma w sumei znaczenia jaki, bo czytalem historie chyba o wsysktich duzych sklepach, jakie przeboje potrafia sie odwalac w zwiazku ze zwrotem czy reklamacja, a nie chce sie bojowac przez kilka miesiecy bo nie mam na to czsau i nerwow.
@besiege: A orientujesz się może, czy tworzenie się nowych, ewentualne pogłebianie wady jest niezależne od już istniejących? Bo jak miałby zostać ten jeden to ch** jakoś to bym przetrawił, ale boje się że zacznie się cała matryca zaraz sypać.
@Spocony_w_lodowce: sieciówki się nie burzą, januszosklepy potrącają do 10%. przeczytaj regulamin odnośnie zwrotów w sklepie. i mimo że regulamin może straszyć za wyrzuconą nalepke i folie w sieciówkach się nie dowalą a w januszosklepach to raczej się dowalą.