Wpis z mikrobloga

Siemka mirki, chciałbym tutaj zobaczyć wasze szczere opinie o oneplus 3 :)
Moim zdaniem bardzo fajny telefon, 6gb ramu aktualnie overkill, ale patrząc przyszłościowo nic go nie zatka. Jedyne co mi nie pasuje to 3000mAh.. niby jest to szybkie ładowanie, ale czemu nie mogli zrobic troszkę grubszego urządzenia i dać 4000mAh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oneplus #android
  • 13
@mki_one: właśnie obejrzałem recenzję i na pierwszy rzut oka wygląda jak coś, czym mógłbym w końcu zastąpić Nexusa 5. Bardzo mi się podoba. Tylko też mnie zastanawia bateria. MKBHD i Android Authority twierdzą, że ~4h SOT. Mam wrażenie, że to trochę mało. Nie używam tak intensywnie telefonu, ale jak zdarzy się jakaś podróż, gdzie potrzebuję dostępu do map, to chcę żeby wytrzymał cały dzień.
@mki_one cóż, ekran FHD czyli taki jak w poprzednikach (chociaż amoled - dla mnie to jednak minus), do VR sie nie nadaje, brat slotow na karte sd więc do muzyki jak np. Ja lubie miec 100gb sie nie nadaje, usb 2.0 czyli znowu oszukane, brak NFC.

Ogólnie słabo, szczególnie, że cena taka sobie. Oczekiwałem czegoś lepszego, niestety po OPO ta firma siadła na laurach i nie robi już flagship killerow.
@sorek: Po co Ci większa rozdzielczość w telefonie niż FHD?
To nadal ludzie wrzucają muzykę na telefon w erze deezera czy spotify?
Jest NFC

Widzę że mega ogarnięty w temacie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gh0stt pisalem: po VR, na FHD wyglada słabo
Na sporify nie ma połowy muzuki której slucham, plus brak equalizera (tak bylo, nie wiem czu sie zmienilo) i bardzo slabe zzarządzanie playlostsmi, brak np opcjo shuffle albums songs in order.
Z NFC mój blad
@mjeziersky jak go dostaniesz i pouzywasz chwile to wrzuc jakies pierwsze wrazenie :) ja sie wstrzymam i chyba kupie go sobie pod choinke.. przez ten czas powinny wyjsc wszystkie jego niedoskonalosci, o ile jakies sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mki_one: spoko stary postaram się ! Może nawet zrobię unboxing ;d przypomnij mi się tylko za jakiś czas jak coś bo kurde mam dym w robocie akurat przed wyjazdem na openera i mogę się nie wyrobić jakoś no.

Telefon ma być 27 (wg Oneplus jeśli wszystko pójdzie wg planu) także no !