Wpis z mikrobloga

Mam pytanie czy jakiś Mirek, albo Mirabelka mieszkający w #finlandia #szwecja #norwegia nie chciał by aby wpaść do niego z ekipą #roadtripbus podczas naszego miesięcznego tripu po Skandynawii, fajnie było by czasem spotkać się z rodakami, posiedzieć wieczorem i poopowiadać o naszych przygodach oraz posłuchać wskazówek dla przyjezdnych.

Wyjeżdżamy prawdopodobnie 2 lipca, jedziemy przez #litwa #lotwa #estonia następnie 7 lipca promem do Helsinek, później do Muminków i cały czas na północ aż do przylądka północnego. Następnie wracamy wybrzeżem Norwegii, na południu do Szwecji, później Dania i wracamy do Polski przez Niemcy.
  • 15
@PMV_Norway: Może być ciężko z dostępem do neta, dlatego chcę teraz złapać jakieś kontakty ;) chociaż chcemy relację i tak na fejsie prowadzić w miarę na bieżąco i co jakiś czas wrzucić też coś na wykop :)
@electro_nick: Niestety inny termin nie wchodził za bardzo w grę ;) Już nie mogę się doczekać! Jeszcze dużo przygotowań przed nami ale wyjazd zbliża się wielkimi krokami ;)