Wpis z mikrobloga

@mjnck: Da się bez problemu, ale trzeba pamiętać, że to dalej sprzęt za 300, a nie 3000zł.
Miliona zakładek nie otworzysz, ale sprzęt jest jak najbardziej dobry
@mjnck: Jak bateria? U mnie była katastrofa ale już jest ok. Przypuszczam, że to wina aktualizacji, ewentualnie tego pokrowca wymuszającego użycie czujnika magnetycznego. Pomogl albo reset albo zdjęcie obudowy bo już nie pada po nocy bez używania :P
@mjnck: Wgrywałeś aktualizacje systemu? Przywróć sobie do fabrycznych i sprawdz jak działa bez niej. Do tego zmień ładowarkę bo ta co wysyłają ładuje tylko 0,5 A.
@maqs7: Ładowarkę mam Sony 1,5A. Tej z zestawu nawet nie rozpakowywałem. No wgrywałem aktualizacje, jak mówisz, że wipe pomaga to spróbuję, bo teraz to jest tragedia
@mjnck: Wczoraj przez wieczor tel się rozładował z 80% do zera... Dzisiaj od 7:30 już po resecie miał 80%, włączyłem bt, lokalizację, zainstalowalem fb, kila razy wyłączałem wifi żeby pochodził na pakiecie... po 21 miał 57%.
Pokrowca używasz?
@maqs7: Nie, nie lubię używać takich zamykanych z przodu, lubię mieć cały czas odsłonięty wyświetlacz. Już po resecie, teraz tylko poinstalować i przywrócić backup i zobaczymy jutro jak będzie się sprawował.
@mjnck Juz nie pamietam bo znowu mialem reset. Telefon dzialal ale ekran byl zupelnie wygaszony i nie reagowal na przycisk... Znalazlem info o takim problemie na innym telefonie i niby tryb oszczedzania energii takie bugi robil.