Wpis z mikrobloga

@robinfoodpl: Ej jak ty z Wwa - to zrób recenzje kebab kabul J. Olbrachta - też śmieciowe kosztuje 10 zł coś ala tortilla na cienkim - wg. średni ale jak zrobisz recenzje na grubym którego wtedy nie mieli. Bo grubego ciasta nie mieli to daj znać - ceny grubego nie znam.
  • Odpowiedz
@robinfoodpl: Tzn powiem tak kiedyś na grubym niszczył - a kurde teraz nie mieli grubego ciasta. Ale za 10 zł na cienkim wygladał 1000000 x lepiej. Smak w skali 1-10 / nooo 4.5 ALE może tobie by smakował.
  • Odpowiedz
@Mr_Kidada: no ale ja nie lubię śmieciowego jedzenia, czytałeś? :->
Po prostu wyszło tak, bo założyli fejkowy drugi profil. Widziałeś jaką ocenę dałem? Dla podkreślenia napisałem, że już wolałbym kebab, mimo, że cholernie za nim nie przepadam ( ͡° ʖ̯ ͡°) (no chyba, że mówimy o prawdziwym kebabie, tym z grilla w postaci szaszłyku).
  • Odpowiedz
@robinfoodpl: no tak tak - tylko nie z baraniny - wybacz lubie jeść ale baranina formalnie "śmierdz" albo ma raczej specyficzny zapaach. Ja też nie nawidze śmieciowego jedzenia. Może kiedyś probowałeś takie domowe obiady w barze Jarząbek < no to już pod śmieci nie podchodzi :) Był na Ordona.Za 15zł max - tera czekam aż gdzeiś się tam pojawi. Ale tak rozumiem o co chodzi - 1 bar 2 nazwy i
  • Odpowiedz
@Mr_Kidada: no właśnie o to chodzi, druga nazwa specjalnie dlatego, bo pod pierwszą marką mieli słabe opinie :-)
Baranina faktycznie specyficzna jest, ale w sumie nie spotkałem się jeszcze z odrzucającym zapachem. Może to kwestia indywidualnego podejścia. Za to nie przepadam za wieprzowiną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz