Oglądam sobie mecze na niemieckim zdf i jestem pod wielkim wrażeniem szacunku do widza. W przerwie po pierwszej połowie bez żadnych reklam jest studio z analizą, jakiś skrót z wiadomościami. Jak starczy czasu to może z cztery reklamy takie po 10 - 20 sekund . Po meczu podobnie (studio i analiza). Już pomijam, że wszystkie mecze są ogólnodostępne.
W polskiej telewizji to jest nie do pomyślenia. W przerwie 2 - 3 minuty studio. Każdy z gości powie po jednym zdaniu a reszta to reklamy. I jeszcze trzeba za to płacić.

Dno i dwa metry mułu.
#gorzkiezale #mecz #telewizja #polsat #tvp #euro2016 #zdf
  • 11
@OpelMajster: pełna racja Cumplu. Bardzo się ucieszyłem, że nie zakodowali spotkań i na 100% będę tam oglądał mecze (zastanowię się jeszcze co z meczami Polski). Mecze w ZDF - polecam ten tryb życia.
@bartez_94: racja, natomiast każdy oczy ma i widzi co na boisku się dzieje. To co mi się niezmiernie spodobało to fakt, że mecz komentuje jedna osoba i nie #!$%@? cały czas, tylko umie na chwilę być po prostu cicho dzięki czemu elegancko było dziś słychać śpiewy kibiców z Walii i Anglii. W polskiej tv w tym czasie Hajto by wymieniał skład Kaiserslautern albo tłumaczył o grze z kija detale. A czasem
@norbw74 Nie jestem pewny, ale czy Polsat sport 2 nie jest dodatkowo płatny (nawet jeśli masz pakiet sportowy)?
Jak jest mecz w TVP czy w zwykłym Polsacie to po gwizdku jest wielki wyścig z czasem, żeby Ci pokazać jak najwięcej reklam.