Wpis z mikrobloga

Założyłem na znanym portalu fejkowe konto, dodałem zdjęcia, takie 7/10. mam też przygotowane zdjęcia ciemnej klaty i penisa z jednego forum jakby któraś z potencjalnych różowych chciała sobie zwalić cipke. odpowiednią historię też sobie wcześniej ustaliłem. jak ktoś jest ciekawy rezultatów to niech da plusa. będę aktualizował co jakiś czas dodając nowe wpisy. jako ciekawostkę dodam, że około 40 sekund po dodaniu zdjęć dostałem wiadomość "odpisz mi, proooszę cię" od jednego wieloryba xD

pozdro

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wakacyjnaprzygoda
  • 14
Nie mam zamiaru się z nimi umawiać bo nie chcę nikogo wystawiać. raczej sprawdzą ile kobiet napisze pierwsze, co będą pisały, pourabiam je trochę, popiszę na tematy anime, mojej piwnicy, sikania do butelek itp żeby sprawdzić jak zareagują na stulejarską #!$%@?ę. taki misz-masz, wszystkiego po trochu. oprócz zdjęć bordowego siurka i historii nie mam żadnego konkretnego planu.
@herpity_derp: Probowalem juz tego kiedys cos takiego zrobic, oczywiscie w celach czysto naukowych (pamietacie moje statystyki prostytutek w UK pod wzgledem narodowosci? wiec cos w tym stylu tylko dot. uzytkowniczej Najpopularniejszego polskiego portalu randkowego).
Niestety czarnoskorzy mezczyzni sa na tym portalu dyskryminowani i mimo ze mialem wiarygodne zdjecia (kilkadziesiat zdjec jednej osoby w roznych miejscach) i zdjecia zostaly przez moderacje usuniete w ciagu 10 minut od wrzucenia.