Wpis z mikrobloga

Mirki...tragedia...dzisiaj musiałem uśpić mojego wiernego kompana. Lexi to była suczka berneńskiego psa pasterskiego. Miała prawie 6 lat gdy zaatakował ją nowotwór. Śledziona i wątroba wyszła po badaniach usg. Na zdjęciach rtg było praktycznie drugie serce...takie to było duże. Pies mi się posypał praktycznie w dwa tygodnie. Nagła utrata wagi, anemia, odżywianie pozajelitowe, silne leki przeciwbólowe i to wyczekiwanie na moment w którym decyzja o eutanazji będzie końcem jej cierpień. Czułem, że jest z nią już bardzo źle dlatego postanowiłem wczoraj wyciągnąć moją towarzyszkę nad jezioro. Posiedzieliśmy tam dwie godziny, widać było że pysk jej się uśmiechał. Serce mi pękało jak dwa psy zaczęły niedaleko niej szaleć w wodzie bawiąc się radośnie...widziałem to w niej. Miała ochotę się dołączyć ale niestety ciało jej już nie pozwalało. Skierowała się w stronę wody i weszła z wenflonem do niej. Co to była za tragedia, umysł pozostał u niej w doskonałej kondycji a ciało odmawiało posłuszeństwa. Boże, jak ona chciała się jeszcze pobawić. Następnego dnia czyli w czwartek widoczny był u niej spadek sił i energii, przestała się witać nawet. O 17:00 miałem jechać z moim pupilem na kroplówkę do weterynarza ale ona na miejscu już nie chciała wyjść z auta...gdy udało mi się ją nakłonić do wyjścia, za nic nie chciała iść w kierunku gabinetu. Wtedy wszelkie wątpliwości roztrzaskały się boleśnie i wiedziałem, że jestem gotowy podjąć decyzję. To był najwspanialszy pies na świecie a ja właśnie wszedłem pierwszy raz od 6 lat do domu, nie widząc już tej uśmiechniętej buzi (,)

#pies #psy #feels #sadstory
Pobierz
źródło: comment_DTXXaEzvm4kCosoeS65wAmLUZXmw1Sdf.jpg
  • 13
@verzz: przechodziłem przez to samo 4 lata temu z moim Berneńczykiem,był w podobnym wieku. Najwspanialsze psy na świecie, dalej mam łzy w oczach jak sobie to przypominam. Do teraz nie jestem w stanie myśleć o nowym psie. Trzymaj się!