Wpis z mikrobloga

Na Audible można dostać 3 audiobooki za darmo. Każdy może być spokojnie wart ponad $30, więc taguję #cebuladeals

Nie ma tam żadnych audiobooków po polsku - jak ktoś nie chce słuchać po angielsku, jest trochę niemieckich, hiszpańskich, francuskich...

W skrócie
1. Rejestracja stąd: http://www.amazon.com/Audible-Free-Trial-Digital-Membership/dp/B00NB86OYE - TO NIE JEST REF
2. Na koncie pojawiają się 2 kredyty, za które można kupić 2 dowolne książki do słuchania
3. Trzecią darmową książkę można otrzymać od dowolnego użytkownika (np. mnie)
4. Przed upływem 25 dni trzeba anulować premium konto - książki zostają na koncie
5. PROFIT $100

Ze szczegółami:
1. Trzeba się zarejestrować stąd: http://www.amazon.com/Audible-Free-Trial-Digital-Membership/dp/B00NB86OYE - TO NIE JEST REF, z jakiegoś powodu rejestracja stąd daje 2 kredyty na start, a po prostu z audible.com - tylko jeden (Audible należy do Amazona).
2. Niestety, przy rejestracji trzeba podać dane karty, ale przez pierwszy miesiąc nie pobierają z niej żadnej kasy za członkowstwo (pojawiają się komentarze, że komuś pobrali kasę za premium konto 28. dnia, więc dla bezpieczeństwa można uznać, że przez pierwsze 25 dni).
3. Po rejestracji na koncie powinny być 2 kredyty, które można użyć do zakupu dowolnych dwóch książek do słuchania. Automatycznie zaznacza się w koszyku, że płatność będzie kredytem, ale na wszelki wypadek ostrzegam, żeby zwrócić na to uwagę, bo jak będzie zaznaczone, że kartą, to ściągnie kasę z karty - jeśli w podsumowaniu jest kwota do zapłaty $0.00, to jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Trzecią książkę można dostać przez ich nową opcję "Send this Book" - dowolny użytkownik Audible może polecić innemu książkę, którą posiada w swojej bibliotece, jedna książka otrzymana w ten sposób jest darmowa. Mam w swojej bibliotece Audible kilkanaście książek, mogę przesłać (to też nie działa jak jakiś ref czy coś, nie zarobię na was ani grosza, spokojnie :D)
5. Po upływie tych 25 dni można bez problemu anulować "Gold Membership", trzy darmowe książki zostają na koncie na zawsze, można ich słuchać w nieskończoność.
6. Jeśli nie anuluje się premium konta, co miesiąc zabiera z karty $14.95+VAT, za co otrzymuje się 1 kredyt na dowolną książkę. Czasem jak się kliknie anulowanie konta, proponują pozostanie przez 3 miesiące za pół ceny - jakoś $7.50+VAT miesięcznie za 1 kredyt miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Polecam mocno audiobooki.

#audible - może ten tag ożyje :)
#audiobook #audiobooki #ksiazki #czytajzwykopem
smyl - Na Audible można dostać 3 audiobooki za darmo. Każdy może być spokojnie wart p...

źródło: comment_JcOy5PrLHKthVOyBUkcah946eDNUjc8U.jpg

Pobierz
  • 12
@smyl: Wiesz, czy od dawna obowiązuje ta zasada, że rejestrując się przez stronę Amazona dostaje się więcej kredytów? Zarejestrowałem się przez audible jakieś 3-4 lata temu, i cebulowa strona mojej natury bardzo by żałowała gdyby się okazało, że przegapiłem wtedy jakiegoś gratisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adam2a: nie wierzę, ja się rejestrowałem na jesieni z jakiegoś refa Veritasium i dostałem tylko 1 kredyt ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem nadzieję, że to jakaś nowa sprawa z tymi dwoma...

masz dalej premium tam? moglibyśmy sobie dać po książce przez to Send this book, bo jeszcze nie skorzystałem z tego
masz dalej premium tam? moglibyśmy sobie dać po książce przez to Send this book, bo jeszcze nie skorzystałem z tego


@smyl: Premium, czyli z aktualną subskrypcją i podpiętą kartą? Co ty :) Bez tego się nie da tego transferu zrobić, tak? Założyłem konto, żeby dostać i przesłuchać Grę Endera (ichciejsza superprodukcja, polecam: http://www.audible.com/pd/Sci-Fi-Fantasy/Enders-Game-Alive-The-Full-Cast-Audioplay-Audiobook/B00E3U3IB6/ref=a_search_c4_1_2_srImg?qid=1465466915&sr=1-2 ) i tyle mnie widzieli.

Dawno nie przeglądałem ich oferty. Widzę, ze trochę w kategorii "An Audible Original
@adam2a: o, nie trzeba mieć premium!
Anyone (members and non-members) can receive an audiobook. The only requirement is that you must have an existing Audible.com/Amazon account

Gra Endera jest teraz w promocji za $5+vat, więc mam już kupioną, ale jeszcze nie przesłuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gra Endera jest teraz w promocji za $5+vat, więc mam już kupioną, ale jeszcze nie przesłuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smyl: Czyli nic ci zaoferować nie mogę. W każdym razie przesłuchać warto. Upewnij się tylko, że to dobra wersja, bo są przynajmniej dwie - jedna to słuchowisko na podstawie scenariusza napisanego przez Carda, drugie to quasi-single voice (czytają chyba 3 osoby łącznie).
@smyl: Jezu tyle kombinowania, nie łatwiej wejść na chomikuj.pl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chicane: telefon też łatwiej ukraść Matiemu spod bloku, zamiast kombinować z jakimiś promocjami

I nie obronisz się "ale pobieranie w Polsce legalne", bo audiobooki są na tyle duże, że trzeba by wykupić transfer na chomiku => przestępstwo
#hejtmocno ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@smyl siema, można sie do Ciebie wciąż zgłosic po te 3. darmowa książkę? :) intersowalaby mnie Superinteligencja. Ponoc masz ją w zbiorach