Wpis z mikrobloga

Ten post czy artykul to kompletne #!$%@?, ale takie #!$%@? ze dojda przy tym #!$%@? osoby zmarle i aseksualne. NDS dla benzenu wynosi 1,6mg/m3 - to raz. Mozna przyjąć że w samochodzie nds wynosiloby 2mg ze wzgledu na kubature kabiny. 4000mg czyli 4 gramy byt by widoczne juz w postaci mgly - widzial ktos to kiedys? Dwa - 4000mg to juz dawka dawno wyczuwalna nosem w duzo duzo duzo duzo wiekszym pomieszczeniu.
@acidd: Ahahaha cytują mnie na wypopku! :D Wybaczcie brak składni, ale byłem już lekko nietrzeźwy wieczorem. A że będąc nietrzeźwym poziom #!$%@? szybciej mi wchodzi, to musiałem to naskrobać naprędce z telefonu bo zrobiłem się już czerwony jak Januszek a bigosu stara nie miała. Niemniej podtrzymuję to co napisałem :D
@acidd: Przypomniało mi się jak w jednym z artykułów o chemtrails autor-zwolennik #!$%@?ł jednostki (nie potrafił przeliczyć ppm na mikrogramy na litr, nie uwzględnił 1000 z litra) czy tam glinu i mówił "przekroczone stenrzenie trujo nas barem i gliną". Potem podał tę błędną wartość i mówił, że gdzieś tam potwierdzili "niespotykane stężenie". Swoją drogą, przydałby się tag, który miaby za zadanie obalanie pseudonaukowych bzdur. Nie da to dużo, bo wyznawcy spisków