Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam dla was małą niespodziankę, udało się wynegocjować skromny bo skromny, ale zawsze coś - 5% rabat na ostatnio popularne okulary chińskiej marki VEITHDIA. Wiele osób je sobie chwali za dobrą jakość i niską cenę więc myślę, że sporo kolejnych chętnie skorzysta z rabatu :)
Link do sklepu

Jak uzyskać rabat?
1. zamawiamy wybrane okulary ze sklepu ale nie płacimy jeszcze za zamówienie
2. piszemy wiadomość do sprzedawcy z prośbą o naliczenie rabatu i podajemy hasło: alipaczka.pl
3. sprzedawca zmienia kwotę zamówienia i wtedy już normalnie płacimy dowolną metodą płatności :)

#aliexpress #veithdia #okularyboners #alipaczka
AliPaczka - Cześć!
Mam dla was małą niespodziankę, udało się wynegocjować skromny bo...

źródło: comment_hhzYsDF03uKv9QQCPnFVsxpbSSVQzCJo.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Kupiłem niemal identyczne za 23 zł ostatnio w galerii, cena zbita z 99 zł. Trafiłem, mimo wszystko nigdy bym nie zamówił ich w internecie a co dopiero z chin nawet o połowę taniej...
W sklepach można sobie kupić naprawdę fajne i tanie okulary i nie trzeba czekać na jakieś karbonowe z CHIN które mogą przyjść sprasowane.
5% rabatu ( )
  • Odpowiedz
@Cutler777: te okulary są dużo lepsze jakościowo od takich zwykłych tanich Polskich z polaryzacją. Przysyłają z tym pudełkiem widocznym na zdjęciu - praktycznie bez szans na zgniecenie. W przypadku zagubienia lub zniszczenia paczki otrzymasz zwrot pieniędzy od #aliexpress. Jako nałogowy zakupowicz z Chin polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Jak z ramkami i zawiasami tych okularów? Zamówiłem z tego sklepu wcześniej: http://pl.aliexpress.com/store/1357491 i żałuje(nie sprawdzałem innych sklepów). Okulary co prawda mają polaryzację, ale zawiasy są tragicznej jakości. Nie da się dobrze złożyć ani nawet zmieścić do tego futerału okularów. Gdy otworzyłem spór to napisali że sprzedają oryginalne VEITHDIA, więc nie wiem czy z twojego sklepu też tak ciężko się składają i ramki się wyginają czy to po prostu podróbki...
  • Odpowiedz