Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: ta wiem, że mogę dodać adres paypal, znaczy dodałem go ale zapomniałem przestawić na podstawowy i teraz muszę czekać na refund i składać jeszcze raz zamówienie, tylko że imię i nazwisko przypisane jest do konta i martwię się że tutaj może być jakiś problem
@Jurigag zmień adres na PayPal na ten, na który chcesz mieć pake, wpisz taki sam na ibg (polecam założyć konto, wielu tego nie robi a potem piszo do mnie że nie mają numeru zamówienia) i finiszuj zamówienie :)
tylko że imię i nazwisko przypisane jest do konta i martwię się że tutaj może być jakiś problem


@Jurigag: W Pyapalu jako dodajesz dodatkowy adres do wysyłki, to podajesz nie tylko ulicę i miasto, ale też imię i nazwisko.
niekoniecznie kolego. Imię i nazwisko ustalone na początku jest prawdopodobnie niezmienne.


@Ibuygou: Ale ja mu nie każę zmieniać imienia i nazwiska właściciela konta, tylko imię i nazwisko osoby, która ma otrzymać przesyłkę opłaconą z mojego konta.
@Jurigag: Kiedy ja tak robiłem jak opisałem, bo też zamawiałem z IBG na adres znajomej i się udało. Już nie pamiętam, ale w którymś momencie wybierałem chyba, czy adres wysyłki to ten mój główny z PayPala, czy jakiś alternatywny i wybrałem ten alternatywny.