Wpis z mikrobloga

#pro8l3m #rap

zaciekawiliscie mnie tymi postami o nowej plycie. #!$%@? ale to jest słabe, az brak mi slow. zeby nie byc goloslownym przesluchalem caly album od deski do deski. nie ogarniam hajpu na muzyke tego gościa. przeciez taki deys zjada go w kazdym mozliwym aspekcie, nie mowiac juz o reszcie sceny. ktos mi wyjasni co takiego ciekawego widzi w jego utworach?

czysta otwarta dyskusja, bez/z umiarkowanym hejtem.
  • 15
@DBF2B: i daj też właśnie drugą szansę. ;) mi za pierwszym odsłuchem ten duet nie podszedł ale po kilku odsłuchach się "zakochałem". ;) Już parę razy miałem tak, że płyta lepiej brzmi wraz z kolejnym odsłuchem. ;)
@DBF2B: Właśnie chodzi o to, że "ten koleś" nie jest kolejnym Deysem, Quebo, czy Białasem, tylko ma świezy jak na Polskę styl i daje prosty przekaz, co już wyróznia go na tle reszty swagowców
@DBF2B: oskar ma dobre charakterystyczne flow , kawalki maja dosc unikalna stylistyke, fajna produkcja polaczona z niezla aranzacja kawalkow, pr8blem no nie wiem, nie jest po prostu nudny

alee.... plyty jeszcze nie sluchalem, single mnie nie przekonuja, niestety oskar nie odnajduje sie tym dystopicznym cyberpunkowym swiecie, storytelling w 2040 to niestety porazka, szkoda bo oskar potrafi opowiadac historie (vid rel)

chociaz no nie wiem, przeslucham i moze zmienie zdanie, wkoncu na