Wpis z mikrobloga

#krakow #wiedzmin3 #fmf
Kraków niespodziewanie wyprzedził Szkocję i Poznań w tabeli, obecnie zajmuje drugie miejsce zaraz za Izraelem w żydzeniu kasy.
Jechałem wczoraj na koncert muzyki z wiedźmina, a że przy okazji ŚDM miasto jest w „budowie” to przebicie się zajęło mi znacznie więcej czasu niż zakładałem. Korek do skrętu pod Kraków Arenę, więc żeby zaoszczędzić na czasie wjechałem na parking Decathlon. Pobieram bilecik, do kieszeni nie myśląc o kosztorysie i żwawo pędzę się odchamić. Lekko spóźniony ale jeszcze nie zaczęli, 2 godziny ochów i achów, koncert super, ukontentowany idę zapłacić za parking a tu zonk, 100 zł! Za trochę ponad dwie godziny! Patrzę na bilet, no jest napisane, moja wina bezapelacyjnie ale #!$%@? tak się nie godzi, co oni Boga w sercach nie mają? Bez zmrużenia oka bym zapłacił te 3 dychy(tyle co pod Areną) ale stówka to jest normalna kradzież! Żeby jeszcze była tablica przy bramce z informacją, ale gdzie tam, sprytnie nadrukowane na kartoniku niewiele większym niż bilet autobusowy, tak żeby przypadkiem frajer się nie zorientował przy parkowaniu że za parking zapłaci więcej niż za bilet na wydarzenie. Nie polecam tego allegrowicza, niech im rdza ten podsklep zje, niech się córka puści z czarnym, syn został księdzem i żeby żona zrobiła rogacza z krwiopijcy który tę strategię wprowadził!
  • 15
@HeadH: nawet w m1 chcą 50zł za parkowanie, gdy jest koncert. Oczywiście pod mechanicznym PK stawia się wtedy zakaz zatrzymywania, gdzie normalnie auta za dnia stoją a policja blokuje dojazd do uliczki pod areną z naprzeciwka M1.

Niech im córki się puszczą z czarnymi a lewa ręka im uschnie za to #!$%@? robienie z ludzi idiotów.
Bez zmrużenia oka bym zapłacił te 3 dychy(tyle co pod Areną) ale stówka to jest normalna kradzież!


@HeadH: To nie jest kradzież To jest cena zaporowa aby klienci Decathlona mogli gdzieś zaparkować.A i żeby była jasność tam się parkuje za FREE. Z drugiej strony to dlaczego mam parkować kilometr od sklepu bo ludzie chcą sobie muzyki z wieśka posłuchać?
@Nazin: Masz rację, jest tablica z aktualną stawką, przegapiłem w pośpiechu. Tym bardziej moja wina, choć nie umniejsza to absurdalności stawki ale to już temat na osobną dyskusję której nie mam zamiaru zaczynać. Pozdrawiam. :)
@Muko: Takie teksty sobie zostaw dla kolegów z gimnazjum. Wyleczysz stulejkę i zaczniesz robić coś poza siedzeniem w piwnicy to się przekonasz czy jesteś nieomylny,