Wpis z mikrobloga

#leaugeoflegends #leagueoflegends #bestasheeu
BEST ASHE EU , pamiętacie? To już dwa lata :D
zapraszam was na coś takiego : xD
@antipathia - Zawołasz cycjusza :D?
@ktoosiu: )
@Vadzajna Elo Voli ;)
@megson91 Elo Vi ;)
@gemellus Pamiętasz;D?

I tutaj mała spam lista z tego LINKU
@ktoosiu: @Puchalke69: @charmingman @Vadzajna @Broken: @Fristo: @mozaika; @Fabrykant: @trq: @Bialy_Mis: @TheMan: @Bialy_Mis:
@viruzzet: @gemellus: @Kruliss: @sartek:
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że film prawidłowy ukaże się na dniach.
Jak coś to plusujcie, żebym wiedział kogo później do gotowego wołać :D Chyba, że subniecie kanał #niepoprawnymarzyciel
  • 16
@sartek: Jestem Polakiem to gram po polsku xD
A tak miałem angielską wersję, ale przez te dwa lata miałem kilka razy po polsku i po angielsku ;p Często odinstalowałem tę gre ale zaraz znów instalowałem. Teraz co wrzucę filmik to będzie ostatnia gra w ten rakotwórczy produkt;p Albo platyna albo nie. I zależy od tego jak się pożegnam :D
@herejon: To wołaj, ja się pożegnałem z tą grą jak byłem w platynie V i życzę tego samego (nie to żeby moje życie było jakieś lepsze odkąd przestałem grać, bo nie jest xD).
Btw dla mnie wbicie gold V ==> platyna V było łatwiejsze niż silver I ==> gold V, no ale to już zamierzchłe czasy w sumie :D.
@herejon: taki kretyn, który grał jak siedmioletnie dziecko, blondasek1982 czy jakoś tak. Może miałeś to szczęście i na niego nie trafiłeś :p chodź on chyba też konto na wykopie miał. W każdym razie grał z wykopkami