Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 2 dni temu taki multitool do roweru, tania pierdoła za dolara to nie jest, liczyłem, że za $8,3 będzie przesyłka jak w deklaracji czyli rejestrowana (zazwyczaj to co zamawiałem w okolicach $10 i więcej było - ostatnio kabelek za $12 przyszedł w 10 dni), trochę mi na czasie zależało, ale #chinczykcwel już kręci #!$%@? i oto co dostałem - w załączniku.
Jeśli nie dojdzie w 3 tygodnie (Alipaczka podaje średnią z China Post 12 dni) to będzie dispute na zwrot kosztów wysyłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #aliexpress #oszukujo
Pobierz Dezynwoltura - Zamówiłem 2 dni temu taki multitool do roweru, tania pierdoła za dolar...
źródło: comment_aIrdgHQIaVJHDCKy40T7UIFLumSAuqKc.jpg
  • 14
@Dezynwoltura: ja ostatnio kupilem o typa 2 rzeczy i mimo deklarowanej registered wyslal untracked.
po dotarciu napisalem o refund czesciowy za poczte, to ten mi odpisal, ze da mi znizke 5% na zakup od 20%...
no smiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze ma 2 dni na ustosunkowanie sie do mojego disputa
@AliPaczka: Wiem, wiem tylko takie #gorzkiezale wale, że to zrobię jak dojdzie po 3 tygodniach, a na pewno dojdzie, bo to jakiś gówno-tracking.
@trollasek: Ja rozumiem coś do $5 to nawet nie zawracam sobie głowy, ale ponad $5 to mają wysyłać tak jak deklarują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym zawsze mogą dać Seller's Shipping Method, a nie kłamią z registered debile ( ͡° ʖ
Pobierz Dezynwoltura - @AliPaczka: Wiem, wiem tylko takie #gorzkiezale wale, że to zrobię jak...
źródło: comment_M5C2QuESWMDxBkruLkAclxHgcXGeqGL9.jpg
@Dezynwoltura: Ostatnio moje dwie paczki zamówione Chińską rejestrowaną idą tragicznie wolno... jedna do WER Wawa doszła po 3 tygodniach, a druga lada moment będzie 4 tygodnie i nadal ni słychu i widu w Polsce...